Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szerelmes vagyok egy olyan fiúba, aki túl tökéletes és tudom, hogy nálam ezerszer jobb lányokat is megkaphatna?

Figyelt kérdés
:( annyira szomorú vagyok, mert tudom, hogy miért pont én tetszenék neki, de közben pedig teljes szívemből őt szeretem
2013. márc. 31. 09:36
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

nyomulj kicsit, próbáld meg... ha nem sikerül vagy csak megdug akkor így jártál, töröld le mindenhonnan és nézegess más jó palikat.


most már legalább tudni fogod milyen nehéz dolga van egy fiúnak ha meg akar hódítani valakit, na hajrá

2013. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Nagyon félénk vagyok, biztos nem tudnék nyomulni. Ő pedig nem az a "ha másra nem jó akkor megdugjuk" típusú fiú... ezért mondom, hogy túl tökéletes.
2013. márc. 31. 10:45
 23/41 anonim ***** válasza:
Nekem is küldesz képet?:) Általában aki ilyen kérdéseket szokott feltenni az jól szokott kinézni, csak nem az a modell tipus:)
2013. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Hát ezt jól eltaláltad, nem vagyok modell típus :(
2013. márc. 31. 11:31
 25/41 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz képet.Debrecentől 30 km-re lakok,biztos nem ismersz.

15/L

2013. márc. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Szerbiai vagyok, szoval tuti nem ismerjük egynást, küldj ide is képet légyszi.:)) 17/l
2013. márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
akkor írj rá fb-on oszt beszélgess vele... ahhoz nem kell nagy bátorság hogy leüss pár billentyűt
2013. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Szia, en is Romaniabol irok, szoval biztos nem ismerjuk egymast. Ha szeretned, kuldj kepet, irj par szot a sracrol, talan segithetek :)
2013. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Kisebb baleseteket és sérüléseket szervezhetnél kettőtöknek, véletlen lökéstől kezdve akár addig, hogy vérciki módon tök véletlenül hozzálakatolod a bicajodat az övéhez (mármint az ő bringájához, legalábbis először...).


Indirekt közlés. Nem muszáj hülyét játszósan, vagy lehetsz épp annyira "elájult", amennyire tényleg vagy tőle. Nekem egy idő után lejönne, és elmondanám, ha egyértelműen semmi esély, vagy leginkább lenne egy barátság, ami nagyon-nagyon ritkán marad barátság.

2013. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A biciklis ötlet nagyon édes :D Tényleg tetszik és valószínűleg meg is csinálnám, ha nem kocsival járna (az meg ugye nehéz összelakatolni :P). De a véletlen balesetes nem rossz ötlet, úgy is edzésre járunk együtt, majd egyszer látványosan nem írom leszedni a rögzítőt a rúdról :) Köszi a tippeket!
2013. ápr. 8. 17:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!