Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szerelmes vagyok egy olyan fiúba, aki túl tökéletes és tudom, hogy nálam ezerszer jobb lányokat is megkaphatna?

Figyelt kérdés
:( annyira szomorú vagyok, mert tudom, hogy miért pont én tetszenék neki, de közben pedig teljes szívemből őt szeretem
2013. márc. 31. 09:36
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Számomra jelenleg egy olyan lány tetszik,

akire az egyik ismerősöm 0-át adott a 10 es

skálán.Pedig feltünően helyes pasinak tartanak,

s sokkal szebb lányt is találhatnék.

De engem ő fogott meg a külleme,stílusa,modora stb...

Egyszerűen az egész lénye...

2013. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted van egy hangyalábnyi esélyem, hogy mégis?
2013. ápr. 10. 08:47
 33/41 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinte...
2013. ápr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Csak mert én nagyon félénk vagyok, és nem is olyan világszépe, ő pedig nagyon helyes és kedves...
2013. ápr. 10. 09:14
 35/41 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add föl!Sokkal több esélyed van úgy vélem,mint az általad említett "hangyalábnyi".Több önbizalmadnak kellene lennie!!!Lehet,hogy külsőre nem vagy tökéletes,de a belső értékeid többet érnek mint egy cicababáé!

Sok szerencsét,és szurkolok neked!!!

2013. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
A 31/35-ös voltam.Puszi neked
2013. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Időnként szóba elegyedni. Semmi több. Még.
2013. ápr. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Mennyit hosszabbodott már az a bizonyos "hangyaláb"?


Várom válaszod!

2013. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

hát neharagudj, de szerintem ez veszett ugy..mert ha o tenyleg olyan tokeletes, te meg nem vagy vilagszepe, akkor semmi eselyed nala.a jo csajoknal fog probalkozni, nem nalad.neharagudj, nem tudom hogy nezel ki, vagy o, lehet te szep vagy, csak nincs onbizalmad , nemtudom.

de pl ha ossze is jottok te folyton rettegni fogsz, hogy esetleg egy szebb lany elcsabitja toled, vagy azon fog kattogni az agyad hogy miert pont veled van...szoval ennek szerintem nem sok ertelme van.

2013. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Nem tudom... azóta nem történt semmi, mert nem is találkoztunk (biztos zh-s időszaka van az egyetemen). De én úgy látom, amikor találkozok vele, hogy nem is foglalkozik igazán más lányokkal
2013. ápr. 14. 19:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!