Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen el vagyok keseredve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen el vagyok keseredve, mert sose volt a nőkkel szerencsém, így nem is estem túl az első csókon se. Mi a fenét tegyek?

Figyelt kérdés

Alig bírom tovább a magányt, kezdek kikészülni.


25/F


2013. márc. 31. 19:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok, szintén srác, nekem sem volt csók sem! Nem tudom, léteznek e egyáltalán normális lányok, mert őszintén szólva én nem találkoztam velük még, pedig sok csaj volt már(osztálytársak pl), akik előfordultak ismerősként az életemben, de párkapcsolatként egy sem sajnos!
2013. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%
Ki a f@szt érdekel, már bocs?! Minden nap előadod itt az ócska rinyádat, mikor más emberek valós, komolyan fájdalmakkal és problémákkal küzdenek meg. Elég volt már! Szedd össze magad végre annak érdekében, hogy téged férfinak nevezni ne a fogalom megcsúfolása, kigúnyolása legyen! -.-'
2013. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

'Fearless Butterfly '

én felpontoztalak. mert neked van igazad. mindig itt sírnak de változtatni nem akarnak magukon.....

2013. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tökéld el magadban, hogy meg akarsz változni. Csak így lehet. Erőt kell venned magadon! Járj el kondi terembe! Az, hogy látod, ahogy nőnek az izmaid és egyre többre vagy képes sokat dob az önbizalmon, mellesleg fokozza a tesztoszteron termelést is. A legfontosabb, hogy azt érezd, hogy általánosságban jobb a kedved és szereted önmagad. Ha erre van igényed, akkor írj privátban én is hasonló utat jártam be. Nincs egy gomb amit, ha megnyomsz akkor varázsütésre megváltozik minden. Ez kőkemény munka, de nem lehetetlen.
2013. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

jah az utolsót adoM!

nekem is abból jön az önbizalom hogy nőnek az izmaim, ma is rááltam a mérlegre, egy kilóval többet mutatott mint 3 hete... nem is tod milyen jó kedvem lett. :D 65-ről kezdtem 79 vagyok. És az ÉTRENDet tudjátok hogy kell, anélkül nem ér semmit az egész

body.builder.hu -n el kell olvasni midnent

2013. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!