Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemaradtam valamiről ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemaradtam valamiről ha még 21 évesen nem volt szexuális életem?

Figyelt kérdés

Már olyan szintre jutottam ezzel hogy szeretnék minél több pasival kipróbálni ezt-azt. Akár idősebb férfiakkal is

Nem szeretném magam lekötni senki mellett sem

Szerelmet meg szintén nem ismerem milyen érzés nem is voltam szerelmes ez idáig

A vonzalmat érzem igazán

Jó lenne végre túl lenni az elsőn de ha odáig jutok egy fiúval megijedek és nem merem megtenni a lépéseket hogy elveszítsem a szüzességem végre. Mitől lehet?? Ha már vágyom a szexre de még sem merem megtenni????

:-SS



2013. márc. 31. 23:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg túldramatizálom
2013. márc. 31. 23:28
 12/14 anonim ***** válasza:
Rossz irányból közelíted meg ezt az egészet.Ez nem olyasmi,amin végre túl kell esni,mert nem oltásért állsz sorba.Szerintem azzal veszítsd el,akit arra alkalmasnak érzel.De igazándiból ez csak az én véleményem.Ha rám hallgatsz,akkor azt csinálsz,amit akarsz.:D
2013. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%

1. gyerekszerelem

2. plátói szerelem

3. viszonzott szerelem pofára eséssel, amit a mai napig nyögök! Hidd el nem maradtál le semmiről! Nekem sem volt test kapcsolatom, de nem is hiányzik! 20/f

2013. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
nem maradtál le semmiről. Semmiképp ne erőltesd. Majd jönni fog egy srác akinek ha a szemébe nézel össze akar csuklani a lábad, na vele csináld:D
2013. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!