Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy felnőtt lánynak elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy felnőtt lánynak elég csúnya az arcbőre, akkor azt gondolják, hogy igénytelen, szóba se állnak vele?

Figyelt kérdés
Nem merem már az utcára se kimenni, mert csúnya, pattanásos a bőröm, pedig már nem vagyok kamasz. A bőrgyógyász bármit felírt, csak rosszabb lett a helyzet, mos tart egy kivizsgálás (elég hosszú időt kell rá várni) mert valószínűleg valami belső gond van, de teljesen begubóztam, nem merek így ismerkedni. Jogos a félelmem, vagy eltúlzom?
2013. ápr. 1. 10:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Gondolod a pénzes palinak pont a csúnya lány kell? ;)

Meg egyébként sem kellene csak azért valaki, mert pénzes. Sőt csak még jobban frusztrálna

2013. ápr. 1. 11:12
 12/20 anonim ***** válasza:
Inkább egy pszichológushoz menj el bőrgyógyász helyett.
2013. ápr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kösz a jótanácsot, de kétlem, hogy attól kevésbé lenne csúnya a bőröm..
2013. ápr. 1. 11:28
 14/20 anonim ***** válasza:

ma 10:35 nem a megsértés volt a célom. Aláírom hogy nyers vagyok és hogy ezen változtatnom kell, de a kérdésre válaszoltam. Amúgy az én bőröm is pattanásos, és volt is olyan időszak, amikor undorítóan pattanásos volt.


Kérdezőnek: valószínűleg nem zárult még le a kamaszkorod. Sokaknak felnőttként sem zárul le sajnos. De tényleg nem attól leszel nő, hogy lesz pasid. Pasi nélkül is lehetsz teljes értékű nő, sőt, csak úgy fogod megélni az igaz párkapcsolatot, ha nővé válsz. Ezt egy férfi és egy nő sem tudja helyetted megtenni, viszont neked menni fog a változtatás. Tudok javasolni egy könyvet, ami sokat segíthet a személyiség ilyen vonatkozásainak megértésében. :)

2013. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Szerintem nálam tényleg más a hiba, mivel már egy jópár éve teljesen oké volt a bőröm, és csak fél éve van, hogy nagyon csúnya lett. Régebben sosem volt ilyen..

Na és milyen könyvet ajánlasz?

2013. ápr. 1. 11:35
 16/20 anonim ***** válasza:

John Powell könyveit pl.

Én a Miért félek attól, aki vagyok? című könyvét olvastam, és elég jó. Olykor segít megérteni azt, hogy más emberek mit miért csinálnak, miért bántanak meg, stb. És persze a saját fájdalmaink, nehézségeink, küzdelmeink, illetve önmagunk feltárásában, elmondásában és továbbfejlesztésében is segít. Jó, hogy mentes a negatív hozzáállástól, viszont nem is hangoztatja, hogy márpedig mindenkinek vidámnak és optimistának kell lenni, szóval semmilyen szempontból sem nyomasztó. Teljesen reális a stílusa.

2013. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A bőrproblémák a "hét szent betegség" közé tartoznak, melyek pszichoszomatikus problémák. (Leszámítva a kamaszkori pattanásokat természetesen.) A testünk és a lelkünk nem választható külön, ha érzelmileg nem vagyunk a topon, és másképp nem tud, a szervezet a testünkön keresztül jelez.
2013. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem is undorító a bőröm, valószínűleg mint mások is írták belső probléma miatt. Amíg abból nem gyógyulok ki az elég hosszú folyamat, addig havonta többezer ft-ot kell költenem kozmetikusra hogy legalább pár napra emberi fejem legyen. De szerintem emiatt ne gubózz be, az csak ront a helyzeten! Nekem még sosem volt ezzel negatív tapasztalatom, hogy visszautasítottak volna. Jó tény, hogy ezt leszámítva normális külsőm ellenére nem szólítgatnak le a férfiak, de ha közelebbi kapcsolatba kerülök velük, megkedvelnek, akkor már egyáltalán nem érdekli őket. Ha a tested többi része rendben van nem hihetik azt hogy igénytelen vagy. Meg alapozóval amennyire lehet el kell tüntetni, bár én inkább csak korrektorral szoktam mert az nem kelt annyira vakolat-hatást.
2013. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

nem hiszem el hogy olyan csúnya, sok lány már egy patitól is nyíg


küldj egy képet csak úgy

2013. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet, nem csak egy pattanásom van, és attól nyígok, orvos is mondta, hogy nem ártana kivizsgálni a bőröm miatt, mert nagyon problémás
2013. ápr. 1. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!