Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? Miért nem tud normálisan viselkedni?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy van egy fiú akivel már ovi óta ismerjük egymást. Már akkor is "terrorizált",megdobott valamivel,kihúzta alólam a széket,kiöltötte rám a nyelvét stb. Általánosba egy osztályba kerültünk,folytatta tovább. Mögém ült, rugdosta a székem,meghúzta a hajam,sose volt velem kedves,aztán 6.-ban elment a suliból,mert a szülei elváltak. Most 9.-esek vagyunk és ugyan abba a gimnáziumba járunk,de nem egy osztályba és megint folytatja. Beszólogat a barátaival,volt,hogy ki akart gáncsolni,de úgy sült el,hogy magammal rántottam akkor meg nem mondott semmit,csak megpuszilta a homlokomat és mint akinek hirtelen beugrik mit csinált,elkerekedett a szeme gyorsan felugrott,vágott egy pofát és elment. Mivel vannak közös óráink ott is sokszor leéget,ha valami eszébe jut megosztja órán,és mindenki rajtam röhög... Szünet előtt elkérte a füzetemet,mondtam neki,hogy nem adom oda,de végül is elvitte,és mondta,hogy majd elhozza nekem,nem akartam,hogy megtudja hol lakom,ezért én mentem el a füzetemért,az anyukája engedett be és szólt neki,hogy itt vagyok,mondta nekem,hogy menjek fel nyugodtan. Amikor benyitottam gépezett,kérdeztem,hogy hol van a füzetem,felemelte és megrázta. Amikor odamentem,hogy elvegyem felállt és eldugta a háta mögé a füzetem,kérdeztem tőle,hogy nem másolta-e le,de mondta,hogy igen. Mondta,hogy csak akkor adja vissza ha maradok egy kicsit,mondtam,hogy nem,de aztán bejött az anyukája és mondta,hogy maradjak ebédre,igent mondtam,mert otthon olyan kaja volt amit én nem szeretek.... Kaja után beszélgettünk és megkérdeztem,miért utál,azt mondta nem utál. Azt mondta,nem tudja mi van. Megint megpuszilta a fejemet és megölelt,ez 2-3 percig tartott,mert megcsörrent a telefonom anyukám hívott,hogy menjek haza...

Tegnap véletlenül össze találkoztunk a parkban,levittem sétálni a kutyát ő meg ott mászkált a haverjaival,azt hittem normális lesz,de megint bunkó főleg az egyik haverja. Ma megint levittem a kutyát és láttam azt a bunkó haverját akinek volt egy nagy monoklija,elment mellettem és köszönt,de nem nézett rám,direkt elfordult.

Mit lehet ezzel az emberrel kezdeni? nagyon unom már,hogy ennyi éve ilyen velem. Még mindig olyan gyerekes,meg bunkó...



2013. ápr. 1. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Oda mész elé állsz és a haverjai előtt adsz neki egy marha nagy maflást-és (gyors legyen és nagy) csak ennyit mondasz neki: Az eddigiekért. De ha gondolod és folytatni akarod, akkor legközelebb is "beköszönök" neked:)


Ennyi bőven elég-fog belőle tanulni.

2013. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Utána fogod magad emelt fővel elmész. A pasi meg mossa fel magát..
2013. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem teszel neki,csak nem meri kimutatni,szerintem nem akar "megszégyenülni" a "menő" barátai előtt
2013. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-Az ilyen nem férfi és sosem lesz az.Aki egyetlen nővel szemben is igy viselkedik.
2013. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
# 4 van benne vmi!
2013. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet,hogy tetszel neki,de lehet a menő haverjai ezt máshogy gondolják.

Itt arra gondolok,hogy Ők mondják,hogy 'jön a csúnya lány',erre Ő bólogat, belül nem így gondolja,hanem igenis szépnek tart. De jobban félti a menőségét annál,hogy téged válasszon.. Hagyd az ilyet, majd megkomolyodik, de addigra legyen késő.

2013. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Túl fontosak a haverjai, esetleg ő maga is olyan lökött... De az anyukája előtt titkolja ezt az egészet...
2013. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyerekes, nem rá van szükséged. Hagyd a fenébe.
2013. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" Szerintem az lehet,hogy tetszel neki,de lehet a menő haverjai ezt máshogy gondolják.

Itt arra gondolok,hogy Ők mondják,hogy 'jön a csúnya lány',erre Ő bólogat, belül nem így gondolja,hanem igenis szépnek tart. De jobban félti a menőségét annál,hogy téged válasszon." Ebből ki is derül, hogy a fiúcska, és a hozzá hasonlóak valójában nem "menők", akkor lennének menők, ha felvállalnák az érzéseiket, nem az,hogy a haverok azt mondják,hogy jön a csúnya csaj, ők meg helyeselnek, közben meg tetszik nekik a csaj. Ez nem menőség, ez csak nyalizás, "megfelelés" a haverok előtt.

2013. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: Igaz:) Ezeket a srácokat,én sosem értettem meg...
2013. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!