Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fognak szólni az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fognak szólni az emberek ahhoz, hogy apácának készülök?

Figyelt kérdés

Ez nem csak múló hóbort, de most jutottam el odáig, hogy valóban ezt szeretném. Mit fognak szólni hozzá? Sok fiú érdeklődik irántam, csinos, kedves lánynak tartanak. Hogyan utasítsam el őket? El fognak érte ítélni?

16 éves lány


2013. ápr. 1. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Durva szexhiányod lesz,arra készülj föl.
2013. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te dolgod.
2013. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha tényleg apáca szeretnél lenni,akkor ez nem érdekelne, vagy nem kéne, hogy érdekeljen. a te döntésed, én nem szólnék hozzá semmit (bár én lány vagyok), most ehhez mit lehet szólni? max. megkérdezik, hogy mégis miért??????
2013. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
A katolikus vallás hatalmas hülyeség. a papok is nőtlenséget fogadnak, aztán meg szépen kiderülnek a botrányaik. ha annyira Isten ott lenne velük, akkor nem történnének ilyenek. a katolikus egyháznak semmi köze Istenhez. térj meg Istenhez, de ebben a katolikus egyház nem nagyon fog tudni segíteni, és abban sem, hogy bűnök nélkül tudj élni. sajnos.
2013. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És a libidóddal mit csinálsz? A főkötőd alá gyűröd?
2013. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudtad hogy az apácáknál 2 év a próbaidő ? :D
2013. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
elárulod, miért jutottál erre a döntésre?
2013. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nehezen tudom elképzelni, hogy erről az oldalról apácának álljon valaki. Bár mindig minden megtörténhet. A valószínűsége kicsi. Ha még is úgy lenne, akkor kinek mi köze van a választásodhoz? Választottál! A férjedül Jézust választottad, minden hozadékával együtt.

Drukkolok neked.

2013. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. egyáltalán nem választotta férjéül Jézust, legfeljebb egy olyan embert, akit a katolikusok a kereszten ábrázolnak.
2013. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha Te úgy gondolod,hogy valóban Isten szolgálatába szeretnél állni,akkor ilyen dolgok ne tartsanak vissza.Ha elkötelezed magadat Isten mellett,akkor ilyenek miatt nem kell fárasztanod magadat.

Vagy mondd el nekik,hogy mi szeretnél lenni,vagy nagyon finoman utasítsd vissza az érdeklődést.Ha például randizni hívnak,fogadd el,csak mondd el neki,hogy komolyabb dolog nem lesz belőle,mert te Istent választottad.Ebbe az érintett vagy belenyugszik,vagy nem,ez az ő dolga.

2013. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!