Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg? Akkor nem foglalkozna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg? Akkor nem foglalkozna velem, igaz?

Figyelt kérdés

Van egy srác (24),mikor megtudta az egyik barátnőm,hogy megismertem(ő is ismeri) egyből azt mondta,hogy róla meg egy haverjáról azt beszélték/ik,hogy meleg. Nem foglalkoztam vele,gondoltam csak féltékeny. Ám mikor szexre került a sor,akkor volt,hogy nem állt fel neki,csak akkor,ha oda "hátra" nyúltam neki és ott izgattam. Az is előfordult,hogy szex kellős közepén lelankadt neki. Mondjuk fel tudom izgatni máshogy is,feláll neki az elején,de végül sosem sikerül egy jót szexelnünk.

(lány vagyok)


Köszönöm a normális válaszokat!


2013. ápr. 2. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet homoszexuális, csak titkolja, vagy magának sem vallja be. Nem beszéltetek erről, hogy miért ment nehézkésen a szex? Szerintem beszéld meg vele, hozd fel a témát.
2013. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtem olvasni egyérteműnek találtam, hogy nem meleg, mert ismerek teljesen hetero pasikat akik nemtudom milyen hüyleségből, de leszopták egymást, akkor és soha többé (állítólag), de nem jelenti, hogy meleg...

Viszont, hogy az elmondottak alapján kellett izgatnod..nem tudom, gyanús a fickó.

Gondoltál már rá, hogy megkérdezd őt? mert egyértelműen próbálkozik egy lánnyal, de lehet, hogy el kellene vele beszélgetned erről. Lehet, hogy kínos lesz, de nekem már az is elég kínos lenne, ha a pasimat úúgy kellene izgatnom.

2013. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legvalószínűbb hogy még nem biztos ő sem. Szerintem biszexuális. Beszélj vele erről, őszintén, mondd el hogy mi nem zavarna még téged és mi igen. Az is lehet, hogy teljesen hetero, csak épp a prosztatája izgatását jobban élvezi.
2013. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Legutóbb volt egy 4 éves kapcsolata egy lánnyal. Finoman rátértem már a témára,azt mondta,hogy "Nem,hülye vagy". Állítása szerintem ott "nem vagyon" voltak ilyen gondok,erre meg azt mondja,hogy nem tudja,hogy miért van,"majd legközelebb" sikerül..Mondjuk az is gyanús,hogy a lakótársával(srác) is különösen szépen beszél.
2013. ápr. 2. 15:18
 5/7 A kérdező kommentje:
"nem nagyon"*
2013. ápr. 2. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem meleg, mert akkor fel sem állna a farka. És a melegség az az emberrel születik, nem válik később azzá.
2013. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy meleg, és önmaga előtt is tagadja, nem ritka dolog. Ne erőltesd a témát, láthatólag nem szeret róla beszélni, de azért mindenképpen beszélj vele erről, vagy próbáld meg megközelíteni több irányból, de ne traktáld vele. Azt is mondhatod neki, hogy téged zavar, és nem kellemes a szexuális együttlétetek úgy, hogy ő folyton kiesik belőle, és lehet érdemes lennie pszichológushoz fordulni. Van olyan ismerősöm, akiről úgy derült ki ,hogy homoszexuális, hogy az ellenkező nemű párjával, akivel évek óta együtt voltak, nem működött a szex. Elment pszichológushoz és ott rájött, megvilágították neki, hogy azért, mert homoszexuális.
2013. ápr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!