Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek azért, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azért, hogy legyen valakim, ha ezekre vágyom?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha egy férfi átölelne, végigcsókolna, és jó lenne vele szeretkezni. Aztán jókat beszélgetnénk. Lehetne rá számítani, férfias és hű az elveihez. 25 felett hol lehet ilyen férfit megismerni? Nem várhatom a sült galambot. Hol, hogy kellene próbálkozni?
2013. ápr. 2. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Szinte bárhol :) Akár itt is. Viszont ez nem társkereső.

(ennek ellenére tuti most megdobnak pár priváttal :))

2013. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 The Other ***** válasza:
85%
Szerintem nem létezik olyan férfi, aki szerint nem illik rá a leírásod... Magyarul, ezzel a kérdéssel nem fogsz 1-ről a 2-re jutni.
2013. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem nagyon tudom mit csináljak. A bárhol az meg túl tág fogalom sajnos.
2013. ápr. 2. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyek társkereső iroda, és bemutassalak pár normális pasinak, vagy mi ? :)
2013. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

keres magadnak olyan társas elfoglaltságot (hobbit) ami a korosztályodra is jellemző!


Ismerkedj, hagyd hogy megismerjenek mások! (ezt mind élőben, nem az interneten keresztül)

És így, nem csak párt találsz magadnak, hanem barátokat is!!! ;)

2013. ápr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
van most ez az elittars.hu ez egész jó. Ilyen személyiségtesztet kell kitölteni az elején aztán olyan embereket dobál majd neked akik passzolnak hozzád. fizetős sajna ezért elég gyér az ingyen része de nagy ötletnek tartom ezt a tesztes megoldást, mert így nem lehet annyira mellényúlni:D Egy próbát megér szerintem.
2013. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Jobban bízom a saját személyiségtesztemben, és szeretem én kiválasztani, de egy gép tegye. Azért köszi. :)
2013. ápr. 2. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Elittárs 1 fos !!!


Pasiként:

- Nem tudod megnézni, ki nézett meg

- Nem tudsz elolvasni 1 üzenetet SEM

- Nem tudsz válaszolni 1 üzenetre SEM

- Nem tudod megnézni a másik nem fényképeit.


CSAK ha prémium előfizető vagy.


Namost lutrira kidobni X ezer forintot szerintem

hülyeség. Előbb az oldalnak bizonyítania kellene,

hogy igenis hasznos, jól működik! És nem ennyire

pénzéhes módon hozzáálni a dolgokhoz.


Társkeresés nagy üzlet, de előbb le kell rakni az asztalra, utána begyüjteni a zsét!

2013. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!