Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú barátom megcsokolt. Igazán nagyon kedvelem viszont mikor megtette, elfogott a hányinger. Ugyan úgy mikor egy másik átö lelt.

Viszont egyik barátnőm felhozta a témát, hogy mi lenne ha adna egy csókot, kíváncsi milyen lenne egy lánnyal csokolozni, én pedig szó nélkül belementem. Ezen kívül nem nagyon néztem meg soha a fiúkat.

Valószínű, hogy a lanyokhoz vonzodom? Mit csinaljak? ( a helyesírásért elnézést kérek mindenkitől és tudom kicsit bonyolult de kérlek normális válaszokat adjatok)



2013. ápr. 3. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
és ha az vagy, akkor mi van?
2013. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért....

[link]

2013. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom elég fiatalka leány lehetsz!

1. megcsókolt a fiúbarátod, természetes, hogy volt kedvedre, hisz Te barátként közeledsz hozzá! Ettől még nem vagy leszbikus!


2. Az hogy nem kelt benned kellemes érzéseket a fiúk érintései, és nem is igazán nézed meg őket, csupán annyit jelent, hogy téged MÉG nem érdekelnek a férfiak! Semmi gond nincs ezzel, majd eljön az idő amikor elkezd a figyelmed feléjük fordulni!!!


3. az hogy csókolóztál egy barátnőddel, nem jelenti azt hogy leszbikus vagy! egyszerűen csak kíváncsi!

Nagyon sok lány kíváncsi a másik lánnyal szemben.


Összegezve Te MÉG TÚL FIATAL vagy és nem leszbikus! Csak a mai társadalmunk mindenhonnan sugározza felénk a homoszexualitás elfogadását, sőt talán nem csak sugalmazza de erőlteti is. Ezáltal jutunk el idáig, hogy az éretlen "gyerekek" egyből arra következtetnek, hogy a saját nemükhöz vonzódnak. Elültetik ezt a magocskát magukban és esélyt sem adnak a valódi érett vágyaik kibontakozásában!!!


Tehát kedves leányzó azt tanácsolom, hogy ily fiatalon még ne sorold be magad a bi- esetleg homoszexuálisok táborába! Várjál legalább 20éves korodig! Addig meg add meg magadnak a lehetőséget a fiúk felé is!!

2013. ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* az első pontból kimaradt egy nem: szóval természetes ha nem volt kedvedre
2013. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a fenti első sorai még stimmelnek is, aztán kicsit átment homofóbba...


Lényeg: Szerintem sem kéne ebből mélyenszántó dolgokat levonni azonnal és beskatulyázni magadat. Próbáld ki, mit szeretsz és mit nem, és idővel megtalálod a magad helyét.

2013. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a második válaszolót hanyagold, nagyon idióta.


nem írtad, hogy hány éves vagy. amúgy nem olyan nehéz rájönni, hogy ki is tetszik igazából. gondolkodj el. hogyan képzeled el az életed? egy lánnyal vagy egy fiúval akarod leélni? eltudod képzelni, hogy egy lányba legyél szerelmes és lefeküdj vele? vagy inkább azt, hogy fiúba legyél szerelmes és fiúval feküdj le? vagy esetleg mindkettőt el tudod képzelni?


amúgy az, hogy megcsókoltál egy lányt, nem jelenti, hogy leszbikus/biszex lennél, ha csak nem vonzódj ahhoz a lányhoz, vagy másik lányhoz vagy úgy általánosságban a nőkhöz.

2013. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!