Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan hihetetlen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen az embereknek, hogy én ezt nem akarom?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy pasival, akiről kiderült, hogy bankár. Itt már nekem nem tetszett a dolog, folyton a pénzével jött. Hagytam is volna a dolgokat, de nagyon nyomult. Gondoltam egy taliba nem halok bele. Találkoztunk, beszélgettünk, aztán egyből szexet akart. Mondtam, hogy nálam ez nem így megy, vigyen haza. Utána pár hétig nem keresett, én se őt. De azóta is fel fel bukkan, hogy költözzünk össze meg hasonlóak. Az ismerőseim azt mondják, hülye vagyok, ha nem kell a csávó, mert mennyi pénze van stb. Most tényleg azért kellene valakivel együtt lennem, aki nem is jön be, mert sok pénze van?? Mindenki megbolondult?
2013. ápr. 4. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Elég "okos"barátaid lehetnek!

A pénz nem minden,lehet megdug azt otthagy..

2013. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tomi! :D Egyébként kifejezetten jol néz ki. Izmos, kék szem, egy tizest simán letagadhatna...


Csörike! Hát igen. :/

2013. ápr. 4. 14:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha komoly egzisztenciával rendelkezik akkor problémás. Ott általában már megborulnak az emberek és azt gondolják, hogy bárkit 'megvehetnek'.


Persze hozzá kell tegyem, erre szolgáltatnak nekik némi alapot is.

2013. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyökér, akkor ne foglalkozz vele, akármennyi pénze van. A sok pénz is relatív, mert akinek igazán sok van, az mindig magához valót fog választani és nem lesz ideje az átlagos emberekre munkájából kifolyólag. Ha a Morrisonsba hívott el randizni, vagy art-kávézóba, akkor valószínűleg nincs annak olyan sok pénze.
2013. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát engem nem. De igazából nem érti a hellyzetet. Lerázom, és egy hét múlva ugy csinálja, mintha nem is történt volna semmi.

Egy darabig tetszet is, hogy rámenős, meg nem hagyja magát. Viszont aztán jött ezzel a "nem sok férfinak kellenél gyerekkel, de én itt vagyok", "megkapsz mindent, ha oda költözöl" dumákkal. Nem egy kiló hús vagyok! De mindenki hülyének nézz.

2013. ápr. 4. 14:39
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy buta paraszt...

Ajánld a barátnőidnek ha annyira nagy a szájuk.

2013. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:D ez még nem jutott eszembe, de igazad van :)
2013. ápr. 4. 14:45
 8/14 anonim ***** válasza:
tök jó ez a hozállás szimpatikus dolog.de mégis mernék rá fogadni hogy a zsidónál kötsz ki. ostromol egy darabig a sok pénzével....
2013. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! Már 3 éve ez van. El nem tudom képzelni vele az életem. Nem hiszem, hogy valaha is megváltozik ez bennem. :)
2013. ápr. 4. 15:07
 10/14 anonim ***** válasza:

hát akkor erősebb vagy mint ő meg a pénze,úgy látszik.egyenlőre legalábbis biztosan.


és ez alatt a 3 év alatt ez az egy udvarlód akadt? nem volt valami értelmesebb figura ?:D

2013. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!