Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan hihetetlen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen az embereknek, hogy én ezt nem akarom?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy pasival, akiről kiderült, hogy bankár. Itt már nekem nem tetszett a dolog, folyton a pénzével jött. Hagytam is volna a dolgokat, de nagyon nyomult. Gondoltam egy taliba nem halok bele. Találkoztunk, beszélgettünk, aztán egyből szexet akart. Mondtam, hogy nálam ez nem így megy, vigyen haza. Utána pár hétig nem keresett, én se őt. De azóta is fel fel bukkan, hogy költözzünk össze meg hasonlóak. Az ismerőseim azt mondják, hülye vagyok, ha nem kell a csávó, mert mennyi pénze van stb. Most tényleg azért kellene valakivel együtt lennem, aki nem is jön be, mert sok pénze van?? Mindenki megbolondult?
2013. ápr. 4. 14:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze?? Nem is jártatok, hogyan? :D Na mindegy nem tudom én sem megérteni az ilyen gyökereket.
2013. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

:)


De akadt pár másik is, de egy se volt értelmes! Vonzóm a balfékeket :D

2013. ápr. 4. 15:20
 13/14 anonim ***** válasza:

En sem nagyon ertem.


Egyszer randiztatok, o rogton szexet akart, te visszautasitottad, majd par hetig nem is beszeltetek, aztan hirtelen elokerult es rogton azt mondogatta, hogy koltozzetek ossze?!

Eleg erdekes figura lehet, nem biztos, hogy minden rendben van nala fejben, nem?

2013. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Gábor az is lehet. :) Én inkább azt gondoltam elsőre, hogy talán a környezetébe a hölgyek így működnek :)
2013. ápr. 4. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!