Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus/biszex lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lányok, miért kerestek olyan kevesen nőies lányokat?

Figyelt kérdés
Nem akarok megsérteni senkit, de a társkeresőkön mindig azt látom, hogy a vagány, piercinges, tetovált lányokért vannak oda a lányok és aki nőies, meg ad magára (és csak bi), arra azt mondják, hogy biztos hűtlen, nem megbízható. Nem a plázacicákról beszélek, hanem azokról, akik tényleg nőiesek. Ezért sincs bátorságom elmenni ilyen közösségbe, pl. buliba, mert mi van, ha kinéznek. Az ismerőseim is inkább hozzájuk hasonló fiúsabb lányokat kedvelnek.
2013. ápr. 4. 21:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert én inkább az ellenkezőjét tapasztaltam.:)

Külsőre én is nőies vagyok, és a nőies lányok tetszenek:)

2013. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én például tök csajos vagyok, külsőre is, viselkedésre is, mégis sok tetoválásom van, és laza vagyok. De soha nem állnék szóba egy fiús "lánnyal". Undorodom tőlük, és részben miattuk van ilyen megítélése a leszbikus lányoknak.


Az, hogy biszex vagy, nem egy jó pont (szerintem). Volt már dolgom biszex lányokkal, de nem szabad őket komolyan venni :) Ezt ne vedd magadra, ez az én és a baráti társaságom tapasztalata.

Egyébként meg nyugodtan menj bulizni, ismerkedni, senki nem fog kinézni. Legalább nem egy vagy a százból.

2013. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A lányos lányok jönnek be nekem is. Az olyanok, akik nem cicababák, de nem is fiúsak. Én is a kettö között vagyok. Azt szeretem, ha egy lány büszke a nöiességére, és nem takarja el magát túlméretezett pólókkal, meg nem vágja le a haját... Én a lányokhoz vonzódom, nem kellenek a férfias vonások. A biszexuálisokkal pedig nekem csak annyi a problémám, hogy nem tudnék megbízni egy olyan lányban, aki a fiúkat is megnézi az utcán. Mi van, ha egyszer csak rájön, hogy neki férfi kell és nem én?!
2013. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
En is a ketto kozott vagyok, de a lanyos lanyok jonnek be. A fius lanyok egyaltalan nem tetszenek.
2013. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én is a határon vagyok,régebben kicsit fiúsabb voltam.. Nekem is a nőies ,laza lányok jönnek be. Én magam is elég laza vagyok. A biszexekről nekem is az a véleményem hogy nem igazán megbízhatóak,de egyéntől függ. :)
2013. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is a normális válaszokat:) Igen, amit írtatok, azt én is alátámasztom, elég sok biszex lány csak szórakozik a többi lánnyal, esetleg pasit tart közben, volt már rossz, sőt elég fájdalmas tapasztalatom emiatt. Én elég fura vagyok ilyen tekintetben, mert a fiúk többnyire szexuálisan indítanak be, míg a lányokba olyan szinte bele tudok esni, hogy hihetetlen. Másrészt fiúval nagyon nehezen kezdek kapcsolatot, egy idő után semmit nem érzek iránta, teherré válik, míg egy lánnyal bármeddig el tudok lenni anélkül, hogy megunnám, lelkileg sokkal erősebb lesz a kapcsolat.
2013. ápr. 5. 17:06
 17/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, amit írtál itt az előbb az ismerős nekem is. Mármint az a része, hogy egy férfi beindít szexuálisan, de egy nőbe pedig írtózatossan beletudnék esni minden szempontból.


Nekem a "fiús lányok" és "lányos lányok" is bejönnek, ha ebben az értelemben nézzük az embereket. De nem igen szeretek kategorizálni, skatulyába zárni. Nem gondolnám, hogy a világ csak fekete és fehér. Vannak átmenetek, amit itt le is írtak. A lazább, de mégsem annyira fiús vagy lányos lányok. De még ez az átmeneti "réteg" is ilyen kategóriának tűnik.

Nem is tudom.. Nem tudom megmondani ki miért tetszik, de biztos nem azért mert az egyik fiús, a másik lányos. De ha mégis így nézzük, mert lehet így is, (sok féleképpen lehet látni a világot) a fiús lányokban is lehet valami megkapó. Amikor megpillantok egy ilyen csajt nem az jut eszembe, hogy "férfi imitátor"(bár lehet, hogy az. Nem tudni ő mit gondol), hanem inkább valami kettősség jut róla eszembe, ami vonz. Nem azért tetszik mert férfias jellegeket hord magán nyomokban vagy egészen, hanem, mert attól még hogy így néz ki, a ruha mögött egy nő van. És ez a kettősség fel tud robbantani.. :D

(bár azért az már nekem is néha zavaró, ha annyira elnyomja, hogy nem látom benne a nőt, ahogy én szoktam magamban mondani az "ösztrogén bombát" xD ez elég hülye kifejezés, de ez jön a számra.. xD)


Mindenkinek más az ízlése, ezt látom. Ez így van jól.

Csak ennyit szerettem volna leírni. Ami így eszembe jutott.

2013. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Biszex lány vagyok, de mostanában jobban hajlok a lányok felé. És nőies is vagyok, de diszkrét. Nekem a lányokkal az a problémám, hogy nem nagyon akarnak szexelni, az én vágyam viszont nagyon nagy. Az eddigi kapcsolataim a lányokkal pont emiatt ért hamar véget, mert nem volt türelmem várni 2-3 hónaptól többet, illetve ritkán szexeltunk. Tudom, hogy most szexcentrikusnak és önzőnek gondoltok, de nem vagyok az, csak nagy étvágyú vagyok. Egyébként a személyiség a fontos, de a fiús lányok nem jönnek be nekem sem.
2013. ápr. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem a nem is nőies,nem is fiús csajok jönnek be. Akik pont közte vannak.Nem szeretem a rövid hajú,tetkós csajokat,de a plázap.csákat sem. Azokat szeretem akik közte vannak.
2013. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nőies legyen az alakja, de felőlem lehet tetovált stb :) de azok a lányok nekem sem tetszenek akik nagyon durván fiúsak.
2013. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!