Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőt és gyereket soha nem bántunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőt és gyereket soha nem bántunk?

Figyelt kérdés

Vagyis elméletben gyengébbet. De mi van akkor, ha nekünk jön, vagy éppen férfiként mi vagyunk a gyengébbek? Én fizikailag és lelkileg is gyengébbnek érzem magam a nőknél, igaz ez nem jelenti azt, hogy bármikor is megütnék közülük akár egyet is, de foglalkoztat a kérdés.


Miért mondjuk, hogy gyengébbek a nők? Jobban viselik a betegséget, a terhességgel járó kihívásokat, lelkileg is sokkal összetettebbek, nem roppannak meg az első problémától (kivételek bőven akadnak, őket nem vesszük ide).


A gyerek meg megint más téma. Mikor én kölyök voltam és valami nagyon rosszat tettem, bizony kaptam az ívet mindkét szülőmtől és úgy érzem, attól eltekintve, hogy nem vagyok átlagos, még normális értékrenddel rendelkezem. Bezzeg a mai generáció... Le merném fogadni, hogy sosem kaptak sallert, csak egy flegma levegőbe legyintést és ezzel le volt tudva az egész.


Szóval: ha a nő erősebb/ránk ront, a gyerek pedig megérdemli, mit gondoltok, jogos kezet emelni rájuk?



2013. ápr. 4. 23:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha egy nő le tud verni akkor az elég furcsa kapcsolat, úgyhogy ha nekem is jönne maximum védekező szándékkal lefognám.


Gyereknél belefér egy-két seggrecsapás, arc fej nem, az érzékeny, baj lehet...

2013. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

úriember nem ver nőt és gyereket, inkább így mondanám.

persze mondják azt is, hogy a pénz olvasva, asszony meg verve jó. van, aki megérdemli, de ritkaság az ilyen

2013. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Na igen csefy, ez meg a másik. Van, aki megérdemli. De vajon attól még jogos is?
2013. ápr. 4. 23:33
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy nő lemészárol egy egész családot akkor minimum pár pofont megérdemel


Gyereknél meg igenis szükség van egy-két nagy büdös pofonra,nézd meg a mai gyerekeket,mivel nagyon el vannak kényeztetve ezért nem ismerik a tisztelet szó jelentését sem

2013. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

szerintem van az az eset, amikor jogos. pl mindannyian láttuk Vámpír Ági és Sintér Zoli esetét a maunika sóban. ahogy Zoli mondta: nem megérdemel az ilyen nő egy sallert?

de bizony!

2013. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

nem vagyok olyan idős mint te az biztos

de azért a mai kisgyerekek fergetegesen bunkók

régi suliba kisfiú 9 éves takony ott alázta az apját szét h miért nem írt igazolást neki na meg az apuka tolószékes

Van egy kettő amelyiknek nem ártana egy két csattanós (persze ne úgy h féljen meg aztán rettegjen) hanem azért tanuljon illemet ha normális a családja és mindent meg kap a körülményektől függően is

2013. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 first blood ***** válasza:

hát ha megtudnám, hogy a barátnőm megcsalt, én tuti adnék neki egy parasztlengőst, de más esetben nem tudnám elképzelni

gyereknek meg szerintem nem árt egy kis tockos vagy kisebb pofon esetleg egy határozott üvöltés neveléskor

2013. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A gyereknél egy jól időzített füles csodákra képes, de csakis a legritkább esetben alkalmazható, pl ha életveszélybe sodorja magát. Nőt megütni alapból nem szabad, azért van az embernek agya hogy megbeszéljék a dolgokat. DE!

Ha egy nő nekem esne, azonnal lereagálnám minden szívfájdalom nélkül. Én sem rúgok bele az oroszlánba mert tudom hogy leharapja a lábam.....

2013. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nökent en azt mondom, hogy aki ok nelkül engem megütne, annak tuti neki mennek. Okot meg nem szoktam ra adni. De teny, hogy vannak olyan lanyok/nök, akikre neha raferne egy atyai pofon... Az mar mas kerdes, hogy ezt kitöl kapjak meg.

Egy helyzetet tudnek elkepzelni, ha pl a nö hivatasos karates, boxol vagy mas egyeb harcmüveszetet üz. De akkor meg meg tudna vedeni magat...

Gyerekkent kaptam a hatsom en is neha, hozzateszem, mindig megerdemelten. Es bar akkor huh de nagyon utaltam erte a szüleimet, ma halas vagyok erte, hogy meg lettem nevelve, es normalis ember lett belölem. Es a mai gyerekekre szinten csak raferne egy-ket nyakleves.

22L

2013. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
4-es, tényleg nem ismerik a tisztelet szót. 10 éves kis törpék olyan szólnak be nekem néha, hogy totál elképedek.
2013. ápr. 4. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!