Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó nyelvtehetséget, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó nyelvtehetséget, hogy lehet promotálni társkeresésnél?

Figyelt kérdés

legyen az a társkeresés komoly vagy sem, de hát bár én semmi extrát nem csinálok, de mostmár sokadik partnerem mondja, hogy csak velem tud ilyen orgazmust átélni nyelvleckék által (máshogy is mondjuk), szóval lehet ez egy fontos dolog, de hát mégse lehet kiírni ilyen netesen, nem?:)

Meg úgy egyébként nem vagyok optimális testalkatú, így igen kevés nő jut el oda, hogy azt mondja, hogy ezért megérte, de nagyon:)


2013. ápr. 5. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Hááát Pajtás, nem akarlak elkeseríteni, de mindegy mit árulsz a boltban, ha nem szép a kirakat!
2013. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bemutatkozó szövegnek ez is megteszi.

Nincs olyan karom mint Arnoldnak, nincs olyan szemem mint Brad Pittnek, nincs olyan hasizmom mint Mel Gibsonnak, de úgy nyalok mint LASSIE

2013. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
zacskót a fejére,nem lát,ha meg olyan jó vagy akkor fel sem jelent
2013. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"Nem tudom miért szeretnek a nők - mondta Pista, miközben elgondolkodva megnyalta szemöldökét."
2013. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha ezzel kezdenéd, akkor max szexre keresel valakit ez jön le, engem nem zavarna ha mondanád, de nem vagyunk egyformák N
2013. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha makod van egy tarsasagban hire megy, hogy mennyire jol nyalsz es akkor keresnek teged.

Egyebkent amit eszrevettem, hogy a pasik egyre jobban nyalnak ma mar. Ott az internet, sokat tanulnak es a csajok is igenylik, es vegre szolnak hogy nekik hogyan jo.

2013. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szájhagyomány útján, ha tényleg jó vagy, a nők beszélni fognak rólad a barátnőiknek. Te persze maradj diszkrét, ha rákérdeznének, és tagadj egy kétértelmű mosollyal, annál jobban jössz ki utána a dologból. :D
2013. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Es ha ennyire biztos vagy magadban, akkor nyomassad az egyejszakasokat. Meg a mindenkivel szexet.
2013. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!