Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok rólam ezek alapján?

Figyelt kérdés

185cm 70-71 kg. Barna haj, kék szem. Átlagosnak mondanám az arcomat. Nem volt még barátnőm és szerintem a külsőmmel van valami.. de mi lehet a baj? Stílusommal nincs gond, nem vagyok divatb**i, csak adok magamra, ápolt vagyok. Nem igazán értem. A belső tulajdonságaim nem lehetnak annyira rosszak, hisz sokan ismernek és van jó pár haverom is.

16/F



2013. ápr. 6. 01:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
annyira azért nem nyüzüge, és 16évesen nem ez gond...szerintem többet próbálkozz, ebbõl tanulsz is. a viddzautasitasoktol meg ne felj, ne erdekeljen
2013. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Tetszett egy lány, de én neki nem. Ő pont az ideálom. Nem lesz és nem lett belőle semmi. Olyan lányt keresek most, aki valamilyen szintem olyan, mint Ő. Nos, meglepő lehet, de nem vagyok sovány, sőt van rajtam felesleg. El kellene kezdenem kondizni, de sajnos sokat kell tanulnom és nem nagyon fér bele az időmbe! Lehet rám férne 5kg, de az izom és nem zsír.
2013. ápr. 6. 12:16
 13/23 Emberek ***** válasza:
65%

OFF: ne szopassatok már. én 191 centi, és 64 kiló vagyok, és nem érzem magam olyan nagyon soványnak. igaz nem egy megtermett ember vagyok, de nem is nyüzüge.


ON: szerintem te átlagos vagy kedves kérdező!

2013. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ez alapján túl sokat nem lehet megmondani. Képet küldhetnél, legalább az arcodról. Amúgy írtad hogy az a lány az ideálod. Az mit takar?
2013. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"OFF: ne szopassatok már. én 191 centi, és 64 kiló vagyok, és nem érzem magam olyan nagyon soványnak. igaz nem egy megtermett ember vagyok, de nem is nyüzüge. "


az egy dolog hogy te nem érzed magad annak, 191 és 64 kilo? csajom 165 51kg és vékony.. csak összehasonlítás képpen..

2013. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Hát a lány barna hajú, barna szemű, kissé alacsony vagy középmagas, vékony testalkat. Kedves, okos, aranyos, segítőkész akivel el lehet beszélgetni, hülyülni. Kb. ilyen lányt keresek.
2013. ápr. 6. 16:37
 17/23 Kandírozott alma válasza:
Én majdnem 18 éves voltam amikor először lett barátom, és én is átlagos voltam meg vagyok is. Nincs ezzel baj. Ha annyira szeretnél barátnőt akkor járj új helyekre, társaságba ismerkedni.
2013. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

185 /70kg az jó lenne, ha nem lenne rajtad felesleg, de sztem így se túl sovány.


én 181 vagyok, 63kg és általában izmosnak tartanak. Rajtam nincs semmi háj. amúgy vékony alkat vagyok, pl a csuklóm kerülete 16cm alatt van!

2013. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Jézusom 18-as. Etióp vagy?:D
2013. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én a 175 cm-es magasságommal már azt is díjazni tudom ha egy srác magas :D és nem kell magamat zsiráfnak éreznem :DD. 20/L
2013. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!