Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy lány ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy lány ennyire visszahúzódó?

Figyelt kérdés

Adott egy 17 éves lány.Szűz (tudtommal),egy barátja sem volt még.Ez még eddig dicséretes is lehet,de

-nincsenek fiú barátai sem,szinte nem mer fiúkkal beszélni

-szinte sosem jár el sehova,semmilyen programra

-nem jár semmilyen közösségbe,ha bekerül valahova akkor meghúzódik,nem szól semmit

-lány barátai is alig vannak

Lehet valaki ennyire csendes,vagy ez már valami belső problémára utal?


2013. ápr. 6. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kilőttél minden lehetőséget, igen. Lehet hogy ő ilyen, de lehet lelki okai vannak
2013. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát,lehet,hogy fél az emberektől(a mai világban ez nem is meglepő)fél,hogy csalódást okozhatnak neki. Szerintem ez normális.

L/16

2013. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Ismerek egy ugyanilyen 25 évest, na azt képzeld el. Szegény...
2013. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen voltam, kb most is ilyen vagyok és??? most ki ne deruljonn hogy valami bajom van...

van hogy egyszeruen ilyen természet, nem feltétlen, de van.

engem is folyton azzal piszkáltak, hogy biztos valami tortént velem kiskoromba , amitol ilyen viszahuzodo lettem meg folyton szivattak....hát nem.

2013. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó ez attól függ te hogy éled meg, ha neked így jó akkor jó! Akkor nincs vele semmi baj, de inkább előfordul főleg azért ilyen esetben hogy ennek valami komolyabb lelki háttere van.
2013. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

lehet, ez nem baj

mire utalna, ez nem azt jelenti, hogy beteg, majd formálódik és alakul, hiszen változunk N

2013. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nincs semmi baj. Senki sem egyforma és nem tudhatod, hogy miért ilyen. Én is hasonló voltam, annyi kivétellel, hogy nekem voltak fiú és lány barátaim is... Részt szoktam venni pár programon, de én se szerettem nagyon közösségbe járni. Nem tudhatod, hogy miért ilyen visszahúzódó, hiszen ennek több oka is lehet. Sokan nem akarnak elvegyülni a többiek közt, akik csak megjátszák a fejüket vagy hasonló.

Szerintem kérdezz rá, hogy például... miért nem szeret közösségbe járni? Ha jóban vagyok, akkor szerintem meg kapod tőle a választ.

2013. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én többet is szeretnék tőle mint barátság..

Csak nem tudom hogy kezdjek hozzá.

2013. ápr. 6. 21:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélgessetek minél többet és ha bejössz neki, akkor az úgy is észre veszed. A szemek nem tudnak hazudni.:)
2013. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt a tanácsot fogadd meg, nekem meg kellett volna, de már akkor késő volt.

"Soha ne rombolj le falat addig, míg ki nem deríted, valójában miért is emelték..."

2013. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!