Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek volt már olyan, hogy szerelmesek voltatok/vagytok valamelyik tanárnőtökbe?

Figyelt kérdés
És mit tettetek? Próbáltatok közelebb kerülni hozzá vagy esetleg volt is valami,vagy inkább elfelejtettétek?

2013. ápr. 7. 18:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Elnézést, hogy idepofátlankodtam. Csak érdeklődni szeretnék ha már van rá lehetőség és nem kötekedni.

Le tudnátok írni ennek a szerelemnek vagy rajongásnak az okát? Vágyat is éreztetek a szerelmetek tárgya iránt?

Én nem is gondoltam volna hogy ilyen sokakat érint ez a téma. Kicsit értetlenül állok a jelenség előtt :)

2013. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
óriási és feszes segge volt, a teste többi részén semmi zsír nem volt és 24 éves volt mikor én 20 :) kb ennyi
2013. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
19:58 Most jót kérdeztél.Hogy mi az ok?Rengeteg dolgot nem tudunk megmagyarázni miért érezzük mik az okok...egyébként én is értetlenül állok az esetek előtt.Amikor pár éve szerelmes lettem akkor rögtön az első gondolatom az volt hogy nem vagyok normális hogy ilyen csak velem történik.Lám azóta eltelt pár év kiderült mások is járnak hasonló cipőben..persze van aki elvicceli a dolgot hát az ne tudja meg milyen érzés ez.És igen ez nem rajongás ha erre gondolsz.Alapjáraton érdekel a pszichológia ezért sokat olvasgattam háta jobban megismerem ennek a hátterét de a megoldásig nem jutottam el.Egyszerűen ezt érzem és kész.Azóta is nőre vágyom pedig középiskolás koromban eszembe sem jutott volna hogy leszbikus lennék.
2013. dec. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a kérdés kiírása óta eltelt 7/év, de gondoltam leírom a történetem.


Köztünk 14 év van, nyilván az ő javára. Hihetetlen egy nőszemély. Nem tudom, jogy annó (2011-ben) mi fogott meg ennyire benne, de első látástól kezdve volt benne valami. Annyira erősen vonzott..külsőre átlagos későhuszas, gyönyörű nő volt, belsőre viszont egy tünemény. Amúgy az osztályfőnököm volt, magyar-töri szakos. Nagyon nehéz volt a gimiben töltött öt év, minden nap láttam, néha felelés, zavarban voltam mindig mint a szar. :D aztán kb amikor ez a kérdés kiirásra került, összejött egy fiatalabb tanárbácsival, pedig full úgy jött le hogy leszbi és alakul köztünk valami. Olyan jó volt mindig hozzám, külön beszélgettünk, elmentünk fagyizni, meg minden ami kell. Amikor párt választott, akkor viszont teljesen megrökönyödtem, összetörtem..öngyilkos akartam lenni. (Ez így visszagondolva elég abszurd :D) aztán a barátaim akikkel beszéltem, megnyugtattak, jók voltak hozzám és átsegítettek. Az R (hívjuk így) iránt érzett szerelmem viszont nem múlt el. Amikor sulin kívül találkoztunk, életem legboldogabb órái voltak, amikor pedig vége lett, 1 hét depresszió legalább. A nyári szünet volt a legrosszabb, de a hétvégéket is gyűlöltem. :D

Aztán eljött az érettségi, miatta tanultam, meg akartam mutatni neki, hogy nagyonzsírkirály vagyok. :D sikerült is :) viszont utána teljesen kltségbe estem, hogy hogy leszünk mi jóban, hogy fogunk találkozni ezután..

Hát jóban maradtunk, szólok neki a mai napig, hogy jövök haza és talizzunk, és talizunk. Azóta az egyik legjobb barátom. Szeretnén boldoggá tenni, szeretném érte adni az életem, de heteró, és menthetetlenül az. Most egyedülálló, úgyhogy léphetnék, de tiszteletben tartom őt.

Sose mondtam el neki, hogy mennyire nagyon szeretem. Nem hülye, úgyhogy tudja, mi van bennem...de sose nem fogok lépni, mertannál jobban szeretem, mint hogy ezzel bántsam. Meg amúgy is, nem egy felé nézünk. Ő már családot szeretne, én meg csak most kezdem az életem :D

2020. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!