Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer felnövünk, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer felnövünk, minden véget ér egyszer, olyan hihetetlen ez?

Figyelt kérdés

Mindennek eljön az ideje, kinél előbb, kinél később. Változó, hogy ki mennyire érett a korához képest... Én nem értem, nem értem ezeket a korlátozásokat, amivel a barátnőmet fogják...

Vannak persze érthető dolgok, de most olyan korlátozásokra gondolok, amit kb egy 8 éves kap. Most nem részletezem, mit értek ez alatt. De körülbelül úgy kezelik 16 éves létére mint ha 8 lenne


Szar ez így nekem nagyon, de talán egyszer megváltozik minden, talán... és hogy mi a kérdés? Nem tudom, leginkább ez egy siránkozás... Elképesztő, hogy milyen szülők vannak... Belementem 20 éves létemre ebbe a kapcsolatba, amit egy percig se bánok, mert egy érzelmileg nagyon érett lányról van szó, akit őrülten szeretek, de ez az egész helyzet... :(


2013. ápr. 4. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"mert egy érzelmileg nagyon érett lányról van szó, akit őrülten szeretek"

Nekem is volt ilyen "vakon szeretem" dolog, aztán csak kiderült, hogy én hittem annyira érettnek amíg szerettük egymást. A szülei pedig azért korlátozzák mert féltik. Gyakorlatilag egy ember életében pont a 16 év körüli kor az ami a legveszélyesebb, ha leszámítjuk élete első és utolsó évét.

2013. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én 19 vagyok,ha nem a páromnál alszok akkor sehová sem mehetek úgyhogy nem érek haza 7-re,suli mellett dolgozok,de még is beleszólnak hogy milyen ruhát veszek magamnak,ordibálnak velem amiért festem a hajamat/körmömet,ha beteg vagyok és nem megyek suliba kiakadnak hogy miért lógok,ha bármilyen önálló döntést hozok rögtön én vagyok a család szégyene,de gyerekként nem figyeltek rám,nem érdekelte őket ha szükségem volt a segítségükre/bajban voltam,a szülők ostobák

nem tudják elfogadni hogy milyen is az élet,azt hogy azt adják a gyereknek amire szüksége van,ha pedig elfelejtettek rá figyelni akkor kapnak észbe amikor már nem igényli az ember és csak bezártság érzet lesz az eredmény

2013. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tökéletes megfogalmaztad kedves második :)

Én sajnálom a helyzetedet, ez tényleg nagyon rossz lehet így

2013. ápr. 4. 14:51
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet érett, de mivel korlátozzák, így annyira még sem tud kiteljesedni, önálló lenni, mint amennyire a korához képest kellene.

Tapasztalatból mondom, egyik barátnőm egy tényleg értelmes lány volt, de mindenhova autóval cipelték, és egyszer hozzám akart elvonatozni, hát nem nagyon talált fel a megfelelő szerelvényre.. csekket feladni sem tudott, sok minden ami tulajdonképpen életképtelenné teszi az embert.

2013. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2! remélem a saját szüleidről van szó, nem tartom magam ostobának

kedves kérdező a barátnőd pedig csak 16, nézd a szülőket is megértem

az én kölkeim nem ilyenek, szeretnek itthon, ilyen korlátozás nincs, Ti sem vagytok egyformák,

arról nem beszélve a mai középiskolások, sajnálom, de iszonyú gyerekek, nézzél körbe, lehet nem veszed észre, de sok mindenben nem tudnak logikusan dönteni és gondolkodni

amit meg leírtál, nem igazán lehet eldönteni, mert egy 8 évesnél még ott kell lenni bepakolja a táskáját is

a szülők és a gyerekek sem egyformák, önállósodni kéne, N

2013. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha én ilyen szülő leszek, lelövetem magam. Mondjuk nekem fiam van.

Azt meglehet érteni, hogy féltik, na de mindennek van határa. Velem is ezt csinálta anyum, csak én nem hagytam magam.

Sajnállak titeket. :(

2013. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utálom ha egy férfi rinyál. NE RINYÁLJ BA*ZMEG!!!
2013. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,nyilván a saját szüleimről írtam,nem fogom másnak a történetét leírni,de örülök hogyha a te gyerekeid kellő szabadságot kapnak és jól is érzik magukat otthon,sajnos nálam nem ez a helyzet,de rengeteg olyan barátom van akikeket a kedves szülő napokra magára hagynak(volt olyan eset hogy pénz nélkül)amikor meg hazaértek a gyerek volt a hibás hogy miért nem otthon volt stb,a párom meg volt olyan helyzetben hogy szépen felvette a családi pótlékot és abból élt mert az anyja jó 1 hónapig nem volt otthon,előtte meg annyit mondott hogy a pasijával elutazik egy hétre,a párom így ünnepelte a 18. születésnapját,az apját pedig évek óta nem látta
2013. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ha én ilyen szülő leszek, lelövetem magam."


Ez aranyos :) Csak amikor van egy kis emberke akit 0 éves korától nevelgetsz és féltesz, akkor nem biztos, hogy azon fogsz gondolkodni mit fogadtál meg tizenévesen. Hiába tűnik közhelynek, az embert megváltoztatja a szülőség... legalábbis jó esetben. Szerintem egyébként az, hogy egy 16 éves lánynak nem adnak teljes szabadságot egyáltalán nem baj. A baj ott van, ha az életének minden apró dolgába megpróbálnak beleszólni. De a kérdésből nem derül ki, hogy miben korlátozzák, nyilván ha a kérdező a férfi, akkor ilyen együtt alvásokat nem engednek, ez pedig valahol érthető.

2013. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: az együtt alvás egyelőre jogos, de sok minden van még ezen kívül, de nem kívántam részletezni.

Nem szeretném, hogy ha esetleg felismerhető lenne a történet, bár minden bizonnyal még több ezer tinédzser van, akiket nagyon komolyan korlátoznak, és mindentől óvják mint a hímes tojást

2013. ápr. 4. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!