Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedvenc leszbikus pár sorozato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvenc leszbikus pár sorozatokból?

Figyelt kérdés
Sziasztok, gondoltam felteszem a kérdést, hogy ki ismer jó leszbikus párokat külföldi sorozatoknál. Szerintetek Marbecca(Marlene+Rebecca) vagy Jelly (Jen+Tilly) a jobb? Egyáltalán néztek-e ilyeneket? Szerintem szuper jók :)

2013. ápr. 8. 15:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
dick és jane
2013. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
shane + molly, shane + carmen
2013. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

áá, de jó! ezek szerint vannak akik néznek hasonlóakat

16/L

2013. ápr. 8. 15:35
 4/20 anonim ***** válasza:
:) tudnátok mondani nekem leszbikus sorozatokat ami jó, mert én csak az l word-ot láttam és az nagyon nagyon teszett.
2013. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Jen és Tilly öket én is nagyon szeretem, kár, hogy szétmentek :( Marlene, Rebeca párost annyira nem csipem, de azért ök is jók.

Amúgy még kedvencem volt Jenn és Marina, és Shane és Carmen. Na meg a lip serviceből Sam és Lexy.

De az abszolut kedvencem Tierra de Lobosból Christina és Isabel, meg Lhdp-böl Pepa és Silvia.

2013. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen Tilly és Jen baromi kár..az a baj, hogy azt hallottam Tillyt Estherrel akarják majd összehozni, de egyáltalán nem illenek össze véleményem szerint:( Pepa és Silvia is nagyon jó, de annak is vége:/ utálom, hogy mindig vége szakad az összesnek..
2013. ápr. 9. 16:33
 7/20 anonim ***** válasza:
Spencer és Ashley;) igen... Pepsi szomorú véget ér:/ Julia&Mariana ééééés Christina&Isabel;)
2013. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

5-ös voltam Hát igen kár, hogy szétmentek.

Esther ari csaj, de nem Tillyhez való. Bár az se lenne valami tartós, ahogy az eddigieket is szétszedték. Amúgy nem is gondoltam volna, hogy más is nézi innen. :)

2013. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Dani Daniels bárkivel. :) Van egy film, Lesbian Riding School, egyik jelenetében egy kisebb (nem kiskorú, sajnos a nevét nem tudom) lányt (aki szintén őrülten szexi) beleviszi a dolgokba az istállóban...eszméletlen! :)
2013. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

én is nézem őket,tényleg kár hogy vége Jen és Tilly kapcsolatának.. és mivel hogy elvitték a rendőrök nem hiszem hogy hamar vissza jönne,de szerintetek vissza fog még jönni?:D

Marbeccat én nem igazán szeretem..

ja és én is teljesen azt hittem hogy senki más nem néz még ilyeneket :D

2013. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!