Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a humorhoz kell ész, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a humorhoz kell ész, akkor végül is az emberek jobban szeretnek okosabb emberekkel lenni, nem?

Figyelt kérdés
Mármint akkor a hülyéket senki se szereti.És az igényes humorhoz biztos hogy kell egy kis intelligencia.
2013. ápr. 8. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen kell egy bizonyos fajta intelligencia, de ez nem merül ki abban hogy valakinek diplomája van, sok diplomás s*gg hülye pl. Leginkább a szarkazmus ami a legnagyobb humorforrás
2013. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem első,nem onnan jött.Épp nemrég néztem meg a Könnyű nőcske c. filmet.

És észre vettem,mennyire vonzóvá tette az amúgy átlagos külsejét a humora.

Én is vicces vagyok általában,kivéve amikor ironizálok,de igazából akkor is.CSak akkor épp goromba vagyok.

Ami elég sűrűn fordul elő.

2013. ápr. 8. 17:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval megnéztél egy filmet és abból bármire is következtettél? Hm... érdekes. Én most arra lennék kíváncsi, hogy a fénylő bőrű vámpírok tényleg vonzzák az ostoba halképű lányokat?
2013. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem senki sem szeret sík hülye emberekkel beszélgetni. De nem feltétlenül kell tárgyilagosnak lennie az intelligenciája.. Csak azért lehessen már vele beszélgetni, elég ha akár csak egy témáról.mert egyhez ért.
2013. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4es,ez nem olyan,mint a sötét alkonyat filmsorozat.

Hanem egy alapból nem túl szép lány vonzóbbá válása csak a humora miatt.

Ami a valóságban is elő fordulhat.Mondjuk ki tudja...Lehet vannak vámpírok,csak épp nem úgy,ahogy azt mi képzeljük...

2013. ápr. 8. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!