Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy tanárba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy tanárba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már több, mint 1 éve tart ez az erős vonzalom és nem bírom. Hihetetlenül szeretem. Én 16 vagyok, ő 30. Engem konkrétan nem tanít, csak úgy kb 2 osztályt a suliból. Nálam ez nem úgy alakult ki, hogy jaj hát van egy pasitanárom és akkor elkezdek vonzódni hozzá, hanem először iskolán kívül láttam meg és már akkor teljesen belezúgtam. Nagyon rossz mindennap a suliban látni, mert tudom, hogy nem lehet semmi köztünk, de képtelen vagyok elfelejteni, mert voltam már szerelmes, de ennyire erős érzelmeket még senki sem váltott ki belőlem. A barátaim szerint nem utasítana vissza, meg örülhetne, ha szóba állnék vele. Rengeteg helyes, korban hozzám illő srác van, de egyszerűen senki sem fog meg annyira, mint Ő. Nem szoktam tinibálványokat imádni, tinifilmeket nézni, soha nem kellett még olyan, akiért vagy amiért rengetegen rajonganak. Ezért is nem értem, hogy most miért viselkedem úgy, mint egy buta tinilány. Talán mert ő sem egy átlagos ember. Imádom, szeretem, kell nekem. Verseket írtam róla, az arcképét rajzolgatom. Teljesen elrabolta a szívemet. Eddig nem hittem, hogy lesz olyan ember, akinek ez sikerül. Mit tegyek most? Képtelen vagyok elfelejteni.
2009. szept. 22. 13:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
és ki lépet elősnek ?ki kezdeményezett és hogyan?
2010. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!