Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan őrizzem meg a barátságát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan őrizzem meg a barátságát?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, akivel haverok vagyunk (?), de én többet szerettem volna, ezért elhívtam randizni, de kibújt valamilyen okkal. Azóta kerüljük egymást. Szeretném, ha helyreállna a barátságunk, én ezt is elfogadnám. Mit tegyek, hogyan közeledjem hozzá, hogy ne értse félre, ne vegye nyomulásnak. Kérlek, ne írjatok olyat, hogy egy lány nem kezdeményezhet meg felejtsem el, mert nem erre vagyok kíváncsi. 17l

2013. ápr. 9. 07:23
 1/3 HEndre válasza:
Mondd el neki,hogy ez a dolog bánt téged,és szeretnéd tisztázni! Hívd félre egy megfelelő pillanatban,és vagy beszéljetek meg egy időpontot,egy nyugodt,kötetlen beszélgetésre,vagy ha megfelelő a közeg,akkor beszéljétek meg ott,ahol vagytok! Kérdezz rá nyugodtan,hogy miért bújt ki a randi alól? Öntsetek tiszta vizet a pohárba.Ha nem jössz be neki ,akkor legalább neked is könnyebb lesz később elviselni ezt a dolgot,és nem akarsz majd tőle mást. Mindenképp beszéljetek erről! És szerintem nincs akadálya annak,hoyg barátok maradjatok.
2013. ápr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a fiúk kerülik az őszinte beszélgetést, és a tiszta vizet a pohárba. Azt mondják, kerüljük a kínos beszélgetéseket.
2013. ápr. 9. 09:54
 3/3 Polipop ***** válasza:

Igen, a fiúk nem szeretik a kínos beszélgetéseket. Mondjuk ki szereti? Valamiért a lányokban mintha meglenne a kínos beszélgetések iránti vágy, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzak. Ez most nem is téma... :D

Szerintem kezdeményezhet a lány, és mivel haverok vagytok, nem mondom, hogy felejtsd el. Bár utóbbit a helyedben megfontolnám. Mivel fontos neked a srác, lehet, hogy csak túlreagálod. Beszélj vele ugyanúgy, ahogy régen, és ha azt akarja, hogy helyreálljon a kapcsolatotok, akkor rendben lesz vele, ha nem, akkor megmondja, és ő provokálja ki a kínos beszélgetést.

2013. ápr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!