Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok a párotok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok a párotok és egy olyan nő barátságát akivel volt egy egyéjszakás kalandja!? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Az ő elmondásuk szerint azóta is nagyon jó barátok és semmi több! de azért a párom még a nő képe alá is írt hogy milyen szép! Ja meg még a középső ujját is mutogatta neki de hát az a szöveg hogy csak barátok és poén volt! Szerintetek elfogadható az ő barátságuk így is?
2013. márc. 11. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem először kérdezd meg tőle hogy biztosan csak barátság-e, mert neked nagyon sokat jelent ez a kapcsolat, és szeretnéd ha minden rendben lenne. :))

Ha azt mondta csak barátok, akkor fogadd el, de tartsd a szemed a nőn. ;))

2013. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyilván tüske lesz a szemedben továbbra is a nő, érthető. Az a kérdés, hogy te mennyire bízol a párodban, milyen erős a kapcsolatotok, félre tudod-e tenni a büszkeséged és egódat.

Habár én azt nem értem, miért gondolja a párod, hogy ez így elfogadható. Fordított helyzetben is így gondolná? Fontos vagy neki annyira, hogy a lelked nyugalma érdekében mellőzze ezt a barátságot?

2013. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt, csak érdekes a havernő féltékeny volt rám (a bnőre!)

szóval szépen lassan ügyesen, én leoltottam a csajról

2013. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én el. Egyrészt nem vagyok féltékeny típus, másrészt nekem is van olyan fiúbarátom, akivel régebben kavartam.
2013. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem fogadnám el. Annak van igaza, aki azt mondta, beszéld meg vele, hogy fordított helyzetben ő hogy reagálna. Ha fontos vagy neki, akkor ne találkozgasson túl sokat ezzel a nővel.
2013. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem van olyan férfi barátom (haver) akivel volt egy éjszakás kalandom, és barátok maradtunk. a férjem elfogadta, mivel megbízik bennem, és ez így van rendjén.


én is elfogadtam hogy olyan lány is van a haveri körében aki régen tetszett neki. bár ott nem volt szex.


bizalom kérdése.


27/N

2013. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!