Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok egy olyan fiúról, aki egyedül ment bulizni?

Figyelt kérdés

Szoktam egyedül szórakozóhelyekre menni, mert nincs nagyon kivel. Néha egy-egy lány megkérdi, hogy kikkel vagyok (gondolom megismerkedne velük) én meg mondom, hogy egyedül. Erre kb se jót, se rosszat nem mondanak. De mit gondolnátok magatokban?

19 éves vagyok



2013. ápr. 9. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem valamilyen szinten ezek a "buliban élő" egyedek lenézik az embert emiatt. Én is voltam már egyedül és mikor megkérdezték és megmondtam, hogy igen, tényleg egyedül jöttem, akkor furán néztek rám...


18/L

2013. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
legalább nem vagy szerencsétlen nyafibajnok, mint itt sokan:D
2013. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy csajozni jött.
2013. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
voltam már én is egyedül bulizni, most színházba megyek egyedül, nincs ebben semmi rossz, sajnos nincs kivel mennem
2013. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt hogy: Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj.


/sarcasm

2013. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én olyankor ülök a pultnál és whiskeyt iszom.
2013. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, bocs a válaszért! Én koncertekre szeretek járni, többnyire magamban megyek és vagy van ott ismerős, de többnyire nem, így egyedül vagyok. Egyszer sem volt még belőle problémám!


F/30

2013. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!