Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre hogyan érdemes célozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre hogyan érdemes célozni, vagy ne célozzak?

Figyelt kérdés

Nem 15 éves vagyok már, de sajnos még nem rendelkezek keresettel, mivel egyetemi éveimet töltöm.

Szóval azért nem tudom mindenre meghívni a barátnőmet, de nem tudom, hogy célozhatnék rá, hogy néha ő is fizethetne


Mármint úgy értem, ha elhívom valahova, akkor úgy érzem alap hogy nekem kell fizetni. De valahol azért még is jó lenne, ha mondjuk ő is a pénztárcájába nyúlna néhanapján


Az ilyen kedveskedések mint például virágok, kis apróságok ezek alap dolgok, erre nem is sajnálom a pénzt. De mondjuk fizethetné a belépőjét ha elmennénk egy koncertre, színházba, még akkor is ha az én ötletem volt. stbstb

Nehéz helyzet


2013. ápr. 9. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

"még akkor is ha az én ötletem volt"


Ha nincs pénzed, akkor NE szervezz pénzes programot!

Anélkül is lehet jól szórakozni!


Ha meg mégis ilyenre akarod hívni, akkor a "kis apróságokon, virágon" spórolj!

2013. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Valahol igazad van

Ugyan akkor úgy gondolom, hogy nem mindig köteles a férfi fizetni. Pl ha elmegyünk kirándulni, mindkettőnknek lenne kedve, most miért én fizessem az utazási költségét?

2013. ápr. 9. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!