Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes ezért összeverekedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezért összeverekedni?

Figyelt kérdés
Nem szeretem,ha a párommal megyek valahová,és a többi srác megnézi,még úgy is,ha velem van,amit személy szerint nagy szemtelenségnek tartok,és nehezen állom meg,hogy ne mondjak 1-2 kísérő szót a csávónak.Szerencsére ebből nem volt még balhé,de ami késik,az nem múlik.
2013. ápr. 8. 21:36
1 2
 1/16 Bond Girl ***** válasza:
100%
Viszket az öklöd?
2013. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ki vagy te, hogy megtiltsd hogy valaki a szemét használja? Persze itt nem a pofátlan stírölésről beszélek..
2013. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy érdemes. A legjobb ha zsákban viszed a barátnődet minden hová...
2013. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Elég ha megcsókolod a barátnőd,venni fogják a lapot.

2013. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Te normális vagy?

Teljesen természetes ha a pasik megnézik a másik pasi barátnőjét akkor is ha vele van, ez így megy örülj neki légy büszke. amíg nem csapnak le rá addig ne akarj erősködni.

2013. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
mit vagy oda, mindig megnézik...aztán ha nem vagy vele, akkor majd ír neked egy listát, hogy kiket kell leverni? gondolkozz
2013. ápr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
AK47 olcsón eladó!
2013. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a barátnőd nem vevő a dologra és nem kezd el szemezni, akkor szerintem nem. Én is hasonló helyzetben avgyok, igaz én lány vagyok, de hát hiába is pofátlanság, végül is nincs jogod hozzá. Ha feljelent akkor majd mit mondasz? azért verted meg, mert nézni mert? Amúgy sem verhetsz meg mindenkit, hacsak nem akarszak akkor naponta 5-6 bunyót... szerintem nyugtasd magad azzal, hogy ennyivel maradnak. Inkább fogd fel úgy, hogy milyen jó, hogy ilyen csinos vagy szép a barátnőd és legyél rá büszke. Hadd irigykedjenek
2013. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!