Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátnőm? Nagyon fontos, nem értem!

Figyelt kérdés

A barátnőm ma lett 18 éves, és nagy bulit szeretne tartani, akár egy szórakozóhelyet kibérelnek, és félek hogy inni fog vagy srácok meglölelik. Én viszont hívtam a haverjaimat, ő ezt megtudta és nem engedi hogy jöjjenek, azt mondta ez az ő szülinapja, csak az ő barátai lesznek ott, és amúgy sem bírja a haverjaimat. Miért ilyen? Plusz az a haverja lesz a Dj akinek tetszik a barátnőm! 2 éve vagyunk együtt


20/F


2013. ápr. 10. 10:53
 1/9 ivilicious ***** válasza:
91%

nem bírja a haverjaidat, fogadd el,szülinapja lesz,az ő kívánsága minden.

és akkor m ivan,ha tetszik neki a bnőd? ha szeret téged a csaj,akk nem kell parázni. am is ott leszel,nem?

amúgy meg ersze,hogy inni fog, szülinapja van!!!!!

2013. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Buktad a csajt, ennyi.
2013. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

2-es inkább maradtál volna csendben.

Miért bukta volna? Évek óta együtt vannak és nem bírja a haverjait, ennyi.

Ezt most el kell fogadni, mert az ő szülinapja lesz.

Kit érdekel, hogy a DJ-nek tetszik a barátnőd?

Te egyébként is ott leszel, és különben is, veled van, téged szeret.

nyugodj meg, a haverjaiddal meg elmész máskor bulizni, ez most az ő napja, meg kell értened.

2013. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Az ő szülinapja, had legyen már akkor úgy, ahogy ő szeretné.
2013. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem birja a haverjaidat és inkább a sajátjaival akar bulizni. Szerintem ez rendben van, fogadd el. Ideje lenne megbízni benne amúgy, az nem túl jó, ha féltékenykedsz.

Akkor aggódj, ha téged se hív meg...

2013. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 D'a ***** válasza:
ezzel nem tudsz mit csinálni :/ csak annyit hogy mindig mellette leszel és "vigyázol" rá nehogy butaságot csináljon :) de ne fogd vissza semmiben :) hagy bulizza ki magát :) persze mértékkel és ésszerű kereteken belül :)
2013. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én amikor szerveztem a férjem szülinapját akkor én is csak az ő barátait hívtam meg, akikkel tudtam hogy ünnepelni szeretne. Ez tök természetes. Az meg hogy a DJnek tetszeik a barátnőd, nem lényeges. Akkor számít csak, ha a barátnőd többet akarna tőle
2013. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes, nekem elég egyoldalúnak tűnik

Téged egyáltalán meghívott? nekem is szarul esne a helyedben, de ez van, gondolom az egész kapcsolatban eddig ő irányított nem Te, Szerelmesek már nem vagytok, ebből csak nagyjából körvonalazódik, hogy milyen a felállás, Neked kell tudni milyen a kapcsolatotok N

2013. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szeretem őt, igaz hogy tényleg nem valami fényes a viszonya a barátaimmal
2013. ápr. 10. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!