Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaposlányok csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaposlányok csak azért szoktak barátságosak lenni, hogy többet fogyasszon a vendég, vagy érdemes próbálkozni náluk ha barátságosak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem be lehet, de naponta hányan bepróbálkoznak náluk mit gondolsz? De persze be lehet sztem. Egyik barátnőm is az volt egy darabig, és egy este nem is tudom hányan meghívták erre-arra, hányan hívták randira...De nem veszíthetsz vele mondjuk.
2013. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hogy többet fogyassz. Mondjuk már dugtam meg csaposlányt, szóval nem lehetetlen. Csak ugye mindenképp kedves veled, ha bejössz neki, ha nem.
2013. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én csapos voltam. A munkahelyemen próbálkozott be nálam a pasim. Azt észre veszed, ha bejössz neki, mert nem a lerázós dumát adja elő!


Mondjuk az én pasim mindig húzott hogy adjak neki egy csókot. Én mondtam neki, hogy soha. Erre ő: soha ne mond hogy soha... Erre tessék! Már 6 éve egy pár vagyunk.


26N

2013. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Persze, haver jelenlegi barátnője is az volt. Ott ismerte meg, így jöttek össze... :) Azóta persze már nem dolgozik ott a csaj, mert havernak nem tetszett a környezet... xD pedig ő is azok közé tartozik akik ott nyomultak... :D
2013. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat,akkor majd óvatosan megpróbálom.
2013. ápr. 10. 12:31
 6/15 anonim ***** válasza:
ma 12:27 mert a haver egy féltékeny csicska szar.
2013. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy valamirevaló vendéglátós kedves a vendéghez, erre nem lehet alapozni. Bepróbálkozni természetesen lehet, az esélyed is megvan a dologra, de a törzshelyeden érdemes óvatosan kezelni a témát, mert ha balul üt ki a dolog, akkor nézhetsz másik hely után.
2013. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 ivilicious ***** válasza:
több fogyasztásért,esetleg borravalóért, és mert megkövetelik! sokáig pultos voltam. nem érdemes próbálkozni
2013. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ivilicious ***** válasza:
úgyis tudtodra adja,ha bejössz neki
2013. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem feltétlen.

Tipikusan az a rohadós szakma, amikor 8 órán átt egy helyben egy pult mellett rohad az illető, és szétkúrja az unalom az agyát. Ilyenkor az elméje arra ösztönzi,hogy kösse le magát, szórakoztassa el magát a vendégekkel, gyorsabbna telik az idő.

Így akarva, akaratlanul is leáll pofázni boldog, boldogtalannal, felpörög a munkaidő, és neki is jó lesz, meg vonzza a vendéget, egyél igyál zabálj vendégbarom, minél több cuccot sózok rád, annál nagyobb lesz a jatt!

Szerintem szarnak ezek egyébként az emberre, más szituációban le se köpnék a sok haverkodni vágyót.

2013. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!