Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy érzelmil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy érzelmileg és egyáltalán ne érdekeljenek a nők?

Figyelt kérdés

komolytalan válaszokat kérem mellőzni,szórakozzatok máshol....


F(35)



2013. ápr. 11. 20:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%

Tudod, ha nem vagy bu zi, akkor meg fog keményedni a cerkád egy jó nő láttán. Akkor beindulnak a hormonok, és meg akarod szerezni. Ha jó a nő és beindított, akkor érezni fogsz iránta valamit.

Ha nem érzel semmit, akkor nagy valószínűség szerint búza lettél. És jobb is lenne, ha az lennél. Ezt minden lány érdekében kívánom.

2013. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
9-es vagyok,hát akkor jó,azt hittem,hogy csak én vagyok így evvel,én a férfiak által nem akarok érezni semmit sem,és nem is érzek.
2013. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 C5.N0rb3RT válasza:
Használd a jobb kezed! (gyakran)
2013. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%
Erre mégis milyen komoly választ vársz? 35 évesen, hogy lehetsz ennyire ostoba? Amúgy heréltesd ki magad...
2013. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
hát sok hülye van itt...már bánom kiírtam a kérdést.
2013. ápr. 11. 20:47
 16/25 anonim ***** válasza:
:))))) ja :))
2013. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

,,hát sok hülye van itt...már bánom kiírtam a kérdést"


Ezt pont egy vén faszi írta, aki tiniktől hemzsegő oldalon keres választ arra, amire nem lehet válaszolni, mivel érzelmeket senki sem tud befolyásolni. De ezt még (bocsánat) egy tini is tudja, csak még te nem jöttél rá 35 évesen. Száz szónak is egy a vége, te egy kretén vagy. Na nem azért írom ezt, mert a női társadalom hiányt szenvedne nélküled, ne vedd biztatásnak. Heréltesd ki magad, ez komoly és egyetlen megoldás a kérdésre.

2013. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Engem hidegen hagy mit csinálsz, választ írtam a kérdésre és őszinte voltam. Nincs okom öngyilkosnak lennem, veled ellentétben élvezem az életet és párom is van.

Nő vagyok, aki nem gyakorin keresi az élete problémáira a megoldást, hanem megoldja azokat. ;)

2013. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

"Engem hidegen hagy mit csinálsz, választ írtam a kérdésre és őszinte voltam. Nincs okom öngyilkosnak lennem, veled ellentétben élvezem az életet és párom is van.

Nő vagyok, aki nem gyakorin keresi az élete problémáira a megoldást, hanem megoldja azokat. ;)"


Nem akarok öngyilkos lenni...

Xarok rá,hogy élvezed az életet vagy nem...

te "támadtál"rám azzal,hogy nélkülem jobb lenne,holott nem ismersz,és nem is ez volt a kérdés.

Ha pedig nő vagy akkor még a véleményedre sem vagyok kiváncsi

a legroszabakat kivánom neked

2013. ápr. 11. 21:18
 20/25 anonim ***** válasza:

,,a legroszabakat kivánom neked"


Nem teljesülnek a kívánságaid, ha nem vetted volna észre. :)

2013. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!