Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy érzelmil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy érzelmileg és egyáltalán ne érdekeljenek a nők?

Figyelt kérdés

komolytalan válaszokat kérem mellőzni,szórakozzatok máshol....


F(35)



2013. ápr. 11. 20:08
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

"Nem teljesülnek a kívánságaid, ha nem vetted volna észre. :)"


Ha csak ez az egy teljesül-már megérte!

2013. ápr. 11. 21:31
 22/25 anonim ***** válasza:
Ne kívánj ilyet...:(
2013. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem nekem sikerűlt, bár neked ez a módszár már nem jönne be. Nálam az lett az eredménye, hogy nem akarok kapcsolatot és nem fáj a hiánya, barátnak elfogadom a nőket, de szexnél több egyet leszámítva nem kell senkitől. Egy ilye szexorientált világba meg ez se probléma. A tökéletes állapot
2013. ápr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Sok gyakorlással elérhető. Pl nekem 2 év alatt sikerült eljutnom oda hogy rájöjjek számomra semmi értelme a kapcsolatnak, mert nekem csak nyűg. olyan meg úgyse lesz amilyet én szeretnék akkor meg minek szenvedjek. Szerencsére fiatalon rájöttem.
2013. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

24- es. És mit csinálsz? Vered?

Te kérdező! Te meg miért írsz ilyen baromságokat, ha nem tudod elviselni a barom válaszokat. Ezek a barom válaszok meg nem is annyira barmok, mint ahogy te képzeled. Talán elgurult a gyógyszered, vagy még nem is voltál orvosnál?

2013. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!