Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hol volt az első csók?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hol volt az első csók? Milyen volt? Hogyan volt? Hány évesen volt?

Figyelt kérdés
A milyen alattt azt értem hogy nyelves, sima puszi...stb.

2013. ápr. 11. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy házibuliban, egy full ismeretlen sráccal, nem teljesen józanon. 17 éves voltam/vagyok. És nem volt jó.:D
2013. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mikor hazakísért engem egyik este, és itt a házunk előtt a kapuban. 21 éves voltam, igen elég későn :D

Szájrapuszi lett belőle, de sztem ő többet akart volna. Csak én nem tudtam mit kell csinálni :D

2013. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Suliban, szerintem szar de a lány szerint jó, félrehívtam egy terembe, ahol csak ketten voltunk ott elmondtam neki hogy többet érzek mint barátság, majd lekaptam. 15 évesen, a lány 14 volt.
2013. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szobámban történt, Valentin napon, 14 voltam. Kinn hideg volt, szakadt a hó, így úgy döntöttünk, filmezünk egyet. Aztán egyszer csak lekapott. Utólag visszaemlékezve, szörnyű volt. :D
2013. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az kben normális hogy én ennyi idősen nem akarok pasizni és csókolózni? Igazából én nem nagyon akarom elsietni a dolgot csak úgy gondolom hogy még nem jött el az az ember akivel lehetne.
2013. ápr. 11. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
18. Nyelves. Helyes pasi, akinek a nevét se tudtam, mert olyan részeg voltam, hogy örültem, hogy a sajátomra emlékeztem.
2013. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!