Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a hűség? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis Boróka kérdése:

Szerintetek mi a hűség? Egy rövid, tömör meghatározást kérnék a hűség fogalmáról, akár komoly, akár ironikus, frappáns stb. formában. (3 oldalas esszét kell írnom belőle)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én így fogalmaznám:Amikor valakit vagy valamit megszeretsz annyira, hogy úgy érzed neked ő/az a tökéletes és ha elégedett vagy vele, akkor hosszú távon is kitartasz mellette.Sem kíváncsiság, sem ígéretek, sem más nem befolyásol ezen meggyőződésedben.A hűség egy döntés.Ha valami/valaki jó neked akkor kitartasz mellette (persze mindaddig míg ne csalódsz akkorát, hogy váltasz).-Itt nem csak a tipikus férfi-nő kapcsolatra értettem a hűséget.Bármire amihez/akihez hűséges vagy.
2013. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden körülmények között, a bajban is ki tartasz valaki vagy valamilyen elv mellett.
2013. ápr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"A hűség egy döntés"


Ez nagyon tetszett 1es! Régen még édesapám mondta körülbelül ugyanezt nekünk, 14-16 évesek lehettünk bátyámmal, akkor persze még nem teljesen értettük meg, éreztük át.

Bocs az offért, csak megfogott ez a rész :)

2013. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm:)
2013. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor nyáron egy palack behűtött üdítő a mellkasomhoz ér, az micsoda hűség! (na jó, az két S-el írandó - hűsség).


Kitartás valami vagy valaki mellett nem engedve a csábításoknak. És szerintem a hűséghez hozzátartozik a józan ész, hogy tudom, miért vagyok hű valamihez, máskülönben görcsös ragaszkodásról, függésről van szó, de a hűség lényege, hogy nem függök annak tárgyától, sőt néha úgy tudok hű lenni hozzá, hogy eltávolodom tőle, nem vagyok vele vagy nem gyakorlom, persze olyat sem teszek, ami ellene irányul.

2013. ápr. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ebből írtam az esszét. Nézd meg a Keresztapát, én arra hivatkoztam.
2013. ápr. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huseg:erzelmi kapcsolat,amit a kutyak bizonyitanak,az emberek meg majmolnak.:)
2013. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!