Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg így működnek a dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így működnek a dolgok manapság, vagy csak én vagyok lemaradva valamiről?

Figyelt kérdés

Ha a valóságban is úgy működnek a dolgok ahogy itt az oldalon olvasom, akkor elég sokan már kapcsolatban vannak mikor beleszeretnek (jó esetben) a párjukba. Nem leszólásból, ha nekik így jó akkor nekem azzal semmi bajom, csak valahogy fura nekem.. Én személyszerint nem tudnék olyannal csókolózni/lefeküdni/stb akibe nem vagyok szerelmes :D Ezért nekem kicsit fura elképzelni.

Ez így tényleg működik, hogy előbb összejöttök aztán majdcsak meglesz a szerelem is?


2013. ápr. 12. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Amint látod, hallod, ez "így van rendjén"
2013. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez annyira idegen lenne.. Lehet hogy túl konzervatív vagyok ilyen téren, de én már évek óta ismertem a barátom, szép lassan egymásba szerettünk és jó darabig randizgattunk, és akkor lettünk egy pár mikor már szerettük egymást :D Ez már "ódivatú" hozzáállás volna?
2013. ápr. 12. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ritka az biztos.
2013. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos így van. 61%os válási arány is ezt támasztja alá.
2013. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos már tényleg ritka. De akkor én is konzervatív vagyok, szerelem nélkül még csak megcsókolni sem senkit, nekem ahhoz több érzelem kell, mint pusztán a testi vágy. Párommal másfél évig voltunk nagyon jó barátok, aztán szép lassan a szerelem is megjött. Nekem ez a természetes.
2013. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hú :D Bár mint mondtam, nekem nem fáj hogy mások így csinálják, azért jó olvasni hogy nem csak én vagyok ilyen "elcseszett" régimódi :)
2013. ápr. 12. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!