Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem meg álmaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg álmaim nőjét? (Lány-lány)

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki nagyon tetszik nekem,de nem tudok róla semmit. Annyi az össz kapcsolat,hogy minden reggel nálam veszi meg a kakaós csigáját,vagy valami egyéb finomságot. Néhány mondatot szoktunk csak váltani,és mindig mosolyogva kíván további szép napot.Ránézésre leszbikusnak tűnik,mindig valami laza,sportos cuccban van.Nem fiús,de nem is az a miss Cica.

Hogyan közeledjek felé? Mit tegyek?



2013. ápr. 12. 21:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle, kér-e a kakaós csiga mellé tepertős pogit.
2013. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
:D Rendben! Mindenképp! Biztos,hogy ez elég lesz a boldogságomhoz? :)
2013. ápr. 12. 21:54
 3/25 anonim ***** válasza:

Hívd el kávézni,vagy valahova.

Lehet,hogy zakózol egyet,de legalább tudni fogod,hogy mi is van :)

2013. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként kérdem, honnan tudod ránézésre megállapítani, hogy leszbikus lehet? Csupán kíváncsiságból kérdezem, nem kekeckedni akarok. Amúgy ha odaadod neki a megvásárolt kaját, akkor add úgy oda, hogy közben megfoghasd a kezét, esetleg megdicsérheted valamijét. Bocs, de nincsenek túl jó ötleteim ilyen téren, kb. azt írtam le, amit esetleg én csinálnék egy lánnyal, de nem tudom, a leszbikusok hogyan "működnek".
2013. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem túl rámenős egyből elhívni valahova? Persze az sem megoldás,hogy csak ott ácsorgok,és vigyorgok minden reggel mint egy idióta... Ajj..félek a pofára eséstől.
2013. ápr. 12. 22:00
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a csiga mellé rakj be egy cetlit pl.
2013. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es Válaszoló! Nem tudom,honnan gondolom. Ez csak egy érzés,ami általában be szokott jönni. Úgy szokták mondani: hasonló a hasonlót felismeri...
2013. ápr. 12. 22:01
 8/25 anonim ***** válasza:
Remélem, neked működni fognak a megérzéseid, én általában koppanni szoktam. Nem tudom megmondani, hányszor hittem azt, hogy az illető normális, csendesebb, visszafogottabb lány, aztán hányszor kellett csalódnom.
2013. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy hogy van ma reggel vagy bármi ilyesmit, néhány nap vagy legfeljebb pár alatt még nagyon lassan és óvatosan haladva is megismerheted valamennyire, aztán ha pl. kiderül valami közös érdeklődési terület, már lehet is továbblépni egy hosszabb beszélgetés vagy közös program felé. Innentől pedig már csak azon múlik a dolog, hogy őt is a lányok vonzzák-e, illetve hogy te mennyire jössz be neki. Hajrá! :)
2013. ápr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

ez vicces abból a szempontból,hogy az egyik pékségben van egy csaj aki nekem is tetszik :)

de én ritkán megyek abba a pékségbe..szóval én nem lehetek :D

sajnos mindig apum veszi a kenyeret és így elég nehéz vmi ürüggyel felmenni..


én se tudok a csajról semmit, viszont mindig elég mélyen a szemembe nézz,meg a visszajárót is máshogy adja vissza olyan gyengéden,nem úgy mint mások..

bár nem tudom,hogy akarna e vmit...

múltkor majdnem megdicsértem a műkörmét,tényleg szép volt...de nem mertem :D nyuszi vagyok én ehhez..


apróbb jelzéseket tehetsz neki, mosolyogj,dicsérd meg vmijét,úgy add vissza a pénzt,hogy érintsd meg a kezét,nézz mélyen a szemébe..

kérdezhetsz is tőle,hogy látod szereti a kakaós csigát,meg milyen szép idő van,te örülsz a jó időnek stb...


20/L

nem vagyok leszbikus,inkább biszex...de még nem volt kapcsolatom se lánnyal se fiúval..


sok sikert! :)

2013. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!