Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem meg álmaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg álmaim nőjét? (Lány-lány)

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki nagyon tetszik nekem,de nem tudok róla semmit. Annyi az össz kapcsolat,hogy minden reggel nálam veszi meg a kakaós csigáját,vagy valami egyéb finomságot. Néhány mondatot szoktunk csak váltani,és mindig mosolyogva kíván további szép napot.Ránézésre leszbikusnak tűnik,mindig valami laza,sportos cuccban van.Nem fiús,de nem is az a miss Cica.

Hogyan közeledjek felé? Mit tegyek?



2013. ápr. 12. 21:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Hehe... kicsit megijedtem (és megörültem) elsőre, mert én is voltam hasonló helyzetben, bár én ritkán járok oda és sajtos pogit veszek... így tuti nem rólam beszélsz :D


Egyébként a cetli szerintem is jó ötlet. Becsúsztatod óvatosan a csiga mellé vagy valami... Talán megfigyelhetted már, hogy egyből belenéz-e vagy indul azonnal. Ha egyből megnézi, akkor lehet kicsit gáz lesz, mert megtalálja akkor, mikor még ott vagy te is... De lehet ha később találja meg, akkor is visszajön hozzád :D De legalább biztos lesz a válasz ezek után... :)

2013. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
dícsérd meg milyen jól néz ki,milyen fitt ma reggel,szerintem a reakciójából is leszűrhetsz valamit :) sok sikert kérlek írd majd meg hogy mi a fejlemény:)
2013. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
iszonyú kíváncsi vagyok..alakult azóta a helyzet?:)
2013. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a választ! Sajnos cetlit nem tudtam berakni a csigájához,mert nem pékségben melózok,hanem egy kisboltban,úgyhogy ő zacskózza be magának a kaját,nálam csak fizet.

Erőt vettem viszont magamon,és beszélgetést kezdeményeztem,főleg mikor megláttam a hóna alá csapva egy Nemzeti sportot. Kiderült,hogy imádja a kézilabdát (ahogy én is). Egyébként pedig mint megtudhattam,tesit tanít egy általános suliban.

Azóta is bejön minden reggel,egyre korábban.Így egyre többet beszélgetünk.Imádok vele beszélgetni. Ma reggel is fél órán keresztül itt volt. Mindig olyan édesen mosolyog. Néha azt hiszem,ő sem közömbös irántam.

De még mindig nem merek lépni. Pedig talán kéne.... Nem tudom.

2013. máj. 2. 09:10
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Istenem,ez gyönyörű! Hívd el szerintem valahova.
2013. máj. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek néha írj, hogy mik történnek veletek! olyan jó olvasni:) Csak egy pár sort, hogy van-e valami..
2013. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
A reggeli 20-25 perces beszélgetések most már mindennaposak. De tegnap délután bejött lisztet venni. Épp akkor járt le a munkaidőm,így megkérdeztem,hogy van-e kedve egy fagyihoz. Fagyiztunk!!! :)
2013. máj. 10. 12:10
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki kííbaszótt mázlista.... Én elég komplikált eset vagyok, erre pont egy olyan csaj lett a csoporttársam, aki tökéletes másom, lelkitársam, külsőre és belsőre is maga a csodálatosság, az igazi nagy Ő, a.... szavakkal nem lehet kifejezni, hogy mennyire kedvelem és már már már már... Erre PASIJA VAN.


Az élet egy kegyetlen... rohhhhadék.

2013. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Pedig mintha csak a fejemből pattant volna elő, azt hittem nem létezik ilyen lány, ilyen belevaló vagány kis csajszi... Mintha a kívánságom vált volna valóra. erre... Palija van. Hát igen, egy örök vesztes vagyok. :D Na bocsi a két kommentért.


Remélem neked bejönnek a dolgok.

2013. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, micsoda mázlista vagy te :D Hajrá, eddig jól hangzik :)
2013. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!