Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan másszak ki ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan másszak ki ebből a szituból?

Figyelt kérdés

sziasztok. neten megismertem egy srácot még nem olyan sokat beszéltünk, de össz vissz 2 kép volt róla amin helyes volt és kiderült h több éves kép az már, én meg még előtte igent is mondtam hogy találkozzunk (randi).. és tökre sokat beszélgettem vele, de küldött magáról néhány képet és abszolút nem helyes, olyan "igénytelen" semmilyen a srác..és tudom h nem vonzódnék hozzá.. tudom oltári bunkó vagyok de most az jobb ha élőben nem vonzódom és utána bántom meg ha én tetszek neki? :(

mert ilyenem volt és nagyon durván mártírkodott egy srác érte..

vagy szerintetek találkozzak vele? :/

egyidősek vagyunk

16l


2013. ápr. 12. 23:49
 1/10 A kérdező kommentje:
ti mit tennétek a helyemben?
2013. ápr. 12. 23:50
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy fénykép nem mindig tükrözi a valóságot. Van aki élőben jobban néz ki, mint a fényképen, van, akinél ez fordítva van.
2013. ápr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nézd attól, hogy találkozol vele nem halsz bele, egy kép nem biztos, hogy jól sikerült, a találkozó nem garancia semmire, elmész és max utána döntesz, ez csak az én tanácsom N
2013. ápr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

És ezek után modjátok, hogy nem a külsőségek számítanak a csajoknál. Hát DE. Itt az ékes példa.


Kicsit rondább volt máris lapát. Szép világ.

2013. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

# 3


Vagyis még fizettessen is ki egy mozijegyet/kajálás árát azzal a lúzerrel aki "túl ronda" hozzá. Hát szép.

2013. ápr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Élőben találkozz vele. Sokaknak rossz a fotóarcuk.

Mit értesz az alatt, hogy igénlytelen?

2013. ápr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pl:találd ki hogy beteg lettél, vagy legyél vele bunkó és akkor nem akar majd járni.Vagy mond azt hogy össze jöttél vkivel.
2013. ápr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyidősek vagytok,és több éves a kép?

Nem tűnt fel,h egy kisfiú van rajta? :D

Am. szerintem egy próbát megér,sok nem fotogén alkat van.

2013. ápr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad a fenébe a srácot,szerintem ő nem egy felszínes libára vágyik
2013. ápr. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mmint eleve a beszélgetések alapján se annyira szimpatikus már kicsit okoskodós.. köszi -.- soha nem csinálnék olyath meghivatom magamat minden szarra -.- barátom sem volt még azért nem vagyok ilyen.. nem nem kisfiús volt a képe.. 14 éves kori azon meg nem annyira látszott mittom én ..
2013. ápr. 13. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!