Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljam meg lekoptatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tanuljam meg lekoptatni a pasikat?

Figyelt kérdés
Nyitott vagyok az emberek felé és könnyen eltudok velük beszélgetni. Ezt a fiúk sokszor félreértik és azt hiszik, ha beszélünk 10 percet már d.gható is vagyok és elkezdenek nyomulni, azt meg nem tudom kezelni. Csomószor volt már ebből félreértés és probléma. Ők ezt flörtnek fogják fel vagy jelnek mikor nekem ez egy egyszerű beszélgetés. Nem nézek ki ri.ancosan és nem szexről beszélek velük. Nem tudok változtatni magamon ilyen az alaptermészetem, de nem tudom, hogy leépíteni őket, mert tök bepánikolok és nem tudok rá reagálni.
2013. ápr. 14. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Írd rá a homlokodra!
2013. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Akkor ne kezdj el velük beszélgetni. Szerintem olyan a stilusod ami félreérthető.
2013. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyenesen és keményen megmondod neki. Semmi köntörfalazás. Ha nem ért a szóból eltünsz, és ennyi...
2013. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, de engem mindenki megtalál: idős nénik, bácsik, buszon, vonaton... Mire beértünk a városba, több pasitól már telefonszámot is kaptam, nem egyet, pedig eléggé bátortalan vagyok, ha érzem, hogy rám szállnak. Annyit tettem eddig, hogy nem hívtam, írtam egyiknek sem, többet én se tudtam. Pedig nem vagyok szerintem egy nagy szépség. De a kedvességem mindenkit vonz.
2013. ápr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ismerős a dolog :D

Régebben én is ilyen voltam: kedves,mosolygós,ha valaki beszélgetni akart,nem utasítottam el,mert nem mertem..ráadásul pultban dolgoztam,szóval sokszor muszáj volt..

de a párom az értésemre adta,hogy még egy kedvességnek szánt mosolyt is biztatásnak vesznek a pasik,ha meg beszélgetek,pláne...szóval csak az egyértelműen elutasító magatartás vezethet célhoz. És mivel ezt pasi mondta,gondoltam igaza lehet.. és tényleg beválik! nem mindig,de lényegesen jobb az arány.Szóval csak határozottan! :)

2013. ápr. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Ezért útálom, ha egy nő csak szimplán haverkodni akar a palikkal. Egy ilyen nőnél sose lehet tudni ,hogy hanyadán is állhatunk, aztán meg jöhet a pofára verődés. Mi a fenéért kell olyanokkal beszélgetni, akiktől az ég világon semmit nem akarsz? Annyira idegesítőek az ilyen nők,hogy borzasztó. CSak tönkrevágják az ember lelkét.

Beszélgessen a nő a saját köreivel, meg azokkal akik leszólítják, illetve ha nemileg akar valamit egy fickótól akkor azt szólítsa le, azzal ismerkedjen. De idegenekkel nekiállni haverkodni csak úgy a semmire fel, az elég idegesítő szokás egy nő részéről.

Nálam férfi nő barátság nem létezik. Nő csak akkor gyere, ha szexet is akarsz. Én így vagyok vele.

2013. ápr. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mit kéne mégis egy férfinak jelnek vennie? Ha egy nő kedvesen, mosolyogva szimpatizál vele, azt mégis miért ne lehetne normális agynak úgy értenie,hogy a nő szimpátiát érez, akarhat bőven valamit. Mégis akkor honnat a fenéből lehetne tudni,hogy érdeklődik -e vagy sem.

Egyáltalán milyen alapon várják el akkor a nők,hogy akárki is kezdeményezzen náluk? Főleg ha idegesítőnek fogják fel.

Ezért nem nőzők én sohasem, mert ilyenek.

Prostinál nincsenek ilyen faszateker gondok.

2013. ápr. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
Kib*szott félrevezető a viselkedés! Amire észreveszed, hogy nem csak veled ilyen, hanem alapból, addigra már rég késő és beleszeretsz... aztán meg kezdődik a tortúra, mert te azt hiszed akar valamit, közben meg csak nem mer nemet mondani :D Fél éve szívom ezt, lelkileg teljesen hazavágott a csaj, bár ne erőltettem volna az ismerkedést :D 26F
2013. ápr. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Jaja, ismerős előző, nagyon gyülölni való kategoria az az extrovertált, mindenki felé nyitós,mindenkivel állatira beszédes barátkozós féle nő. Főleg akkor extra idegesítő, ha pult mögött áll egy általad gyakran látogatott helyen. Ilyenkor meg alap hogy beleszeretsz, aztán valóban, mire rájössz,hogy mindenkivel ilyen máris nem tudod hogy mi van. Elsőre 80% ra esélyesnek ítéled meg, utána már ez visszazuhan 45% ra. Az meg nem garancia a visszautasításra. Olyankor én már a biztonság kedvéért hagyni szoktam a pecsába, nem viselnék el elutasítást egy nőtől sem.

Valóban ennél még egy totál zárkózott nő is jobb. Mert az legalább biztosan nem vezet félre, nem játszik az érzelmeiddel. Nem piszkálja fel az érdeklődésed.

Nő férfival ne barátkozzon! Csak ha a férfi nyit felé.

2013. ápr. 15. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Nő férfival ne barátkozzon! Csak ha a férfi nyit felé."

Ez meg miféle hímsoviniszta duma? Csak azért, mert nektek ez így kényelmesebb? Milyen alapon írná elő egyik ember a másiknak, hogy márpedig csakis saját neműekkel barátkozhat? Ha pedig netán biszex az egyik fél, akkor meg ne barátkozzon senkivel, nem igaz?

Az is "szép" volt, aki nőtől elutasítást nem visel el.

Kedves kérdező, úgy gondolom, még fiatal vagy, próbáld fokozatosan megtanulni, hogy olyannal, aki rád hajthat, kicsit figyeled a saját viselkedésedet és visszafogottabb vagy. Némi gyakorlással szerintem menni fog, és ehhez még nem kell megváltoztatnod az alaptermészetedet, csak egy kicsit jobban kontrollálnod a viselkedésedet bizonyos szituációkban.

2013. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!