Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljam meg lekoptatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tanuljam meg lekoptatni a pasikat?

Figyelt kérdés
Nyitott vagyok az emberek felé és könnyen eltudok velük beszélgetni. Ezt a fiúk sokszor félreértik és azt hiszik, ha beszélünk 10 percet már d.gható is vagyok és elkezdenek nyomulni, azt meg nem tudom kezelni. Csomószor volt már ebből félreértés és probléma. Ők ezt flörtnek fogják fel vagy jelnek mikor nekem ez egy egyszerű beszélgetés. Nem nézek ki ri.ancosan és nem szexről beszélek velük. Nem tudok változtatni magamon ilyen az alaptermészetem, de nem tudom, hogy leépíteni őket, mert tök bepánikolok és nem tudok rá reagálni.
2013. ápr. 14. 23:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én írtam ezt a számodra ellenszenves kijelentést, ami inkább egy ajánlat, egy tanács szeretett volna lenni! Főleg a jelen fórum kérdésére igazítva! nagyon is megállja a helyét. Egy olyan nő, aki már mániásan le akarja koptatni a férfiakat, az bizony igenis ne haverkodjon az ellenkező nemmel, és ne jelezgessen. Ez a szokás csak olyan nőknek való, akik hajlanának az ismerkedésre.

Eleve egy totál foglalt, kiegyensúlyozott párkapcsolatban élő nő, akinek tényleg még véletlenül sincs esze ágában sem szexet akarni egy másik férfitól, az szerintem hózza is be a fülét "farkát" és maradjon meg a saját köreiben, ne piszkálja fel érzelmileg a többi palit.

2013. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem vadidegen fiúkra gondoltam amúgy feltétlen. Nem szoktam senkivel ellenséges lenni, ha beszélgetni akar. ha nem állok szóba velük egy bunkó p.csa vagyok, ha igen és nem teszem szét a lábam akkor meg jön az, hogy miért hülyítettem bárkit is. Ha vkivel beszélgetek az rögtön azt jelenti, hogy leakarok vele feküdni? Az, hogy kedves vagyok velük meg normális ezek szerint katasztrofális emberi tulajdonság.
2013. ápr. 15. 15:23
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem, arra gondoltam, hogy ha egy férfi /idegen/ nyit feléd, arra válaszolsz, teljesen természetesen. Nem azt,hogy húzod a szád, és nem állsz vele szóba.

Inkább egy olyan szituáció, hogy mondjuk te egy pultos lány vagy, és egy olyan helyen dolgozol, ahova rendszeresen járnak férfiak, mondjuk sport klub. Te egy viszonylag új lány vagy ott, mélyen pákapcsolatba valami kreténnel, akit nagyon imádsz, és nem akarsz mellette senki mást. De te egy állati nyitott, extravelrtált természetű nő vagy, aki az ego-ját abban éli ki,hogy mindig a társaság középpontja vagy, mindenkivel állati jóban vagy, nyitsz mindenki felé, de senkitől semmit nem akarsz mögötte mégis. Jah, és állati jól nézel ki külsőleg.

Jönnek nap mint nap a számodra még idegen sporotlók, akik magányosak, már nagyon ki vannak éhezve, évek óta nincs senkije. Te meg ott nekiállsz egy egy kedves mondatot szólni mindhez mosolyogva, érdeklődsz irántuk, adod a szépet. Akkor ezek a faszik mind azt fogják gondolni automatice, hogy hoppá, bejövök a nőnek, nézd már hogy érdeklődik irántam. Hisz aki nem érdeklődik, csak köszön, és teszi a dolgát, ami a munkája, az nyilván nem akar semmit. De ő érdeklődik, akkor próbálkozzunk talán kicsit... De ha a férfiak mennek oda beszélgetni kiszolgálás közben, és te csak arra reagálsz, akkor nincs semmi félreértés!

CSak erről beszélek. Magadtól ne nyissál főleg ilyen szituációkban olyanok felé akik ezt állatira félre érthetik.

Most gondolhatod a példámban szereplő kiéhezett, régóta barátnőre vágyó sportolók hogy fel lennének piszkálva érzelmileg, hogy végre itt volna életük esélye, erre te csak kedves akartál lenni, de lószart se akarsz, nem hogy szexet! Ők meg vágynak rád, álmodoznak rólad, tervezgetik, hogy mitk éne mondani neked, minek örülnél, de te közben semmi ilyesmire nem gondoltál ,és állati foglalt vagy.

Nem túl jó helyzet! utána meg csak lehet nagynehezen félév, egyév után kiábrándulni belőled, meg sportklubbot váltani, hogy ne is lássad a foglalt, fel nem szedhető életed szerelmét.... ezek ilyen dolgok ám.

Ez volt egy példa, hogy lásd miről is van szó!

2013. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De nem érted, hogy nem én kezdeményezek és érdeklődök? ha vki azt kérdezi, hogy van e barátom vagy milyen pasik jönnek be persze, hogy egyértelmű, hogy ismerkedni akar. De ha vki csak olyat kérdez, hogy sikerül e felkészülni a vizsgáimra vagy mit csináltam múlt hétvégén abból én nem szűröm le, hogy ágyba akar vinni, hanem egy egyszerű haveri/baráti beszélgetésnek. És nem vadidegenekről beszélek most sem.
2013. ápr. 15. 16:26
 15/18 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Én inkább introvertált vagyok (a mosoly és a kedvesség mindenkinek jár, aki tud köszönni, és nem bunkó, pláne, ha csak szimplán mosolygok, mert szép az élet). Vonaton, buszon is a tankönyvekbe mélyedtem, de akkor is elkezdtek nekem beszélni, sőt valaki még segíteni is akart a feladatokban, kalauz leült nem messze tőlem, és nézte, ahogy eszem, aztán meg beszélt, és mindig visszajött, míg végállomásig nem jutottunk. Mindig egyedül mentem suliba, mert nem volt kivel, de ez nem jelentette azt, hogy pasizni akarok. Fél év alatt húszan-harmincan jöttek oda hozzám, ültek le mellém, pedig én csak tanultam, de csupán a köszönésből nem szűrhették le azt, hogy nálam próbálkozni lehet, pláne úgy, hogy közben szerelmes voltam. Arról meg, hogy boldog voltam a szerelemtől, és sokat mosolyogtam, nem tehetek.
2013. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam pultban és nagyon sz.r szerintem.

A vendéggel, a nemétől függetlenül, kedvesnek kell lenni,ha rossz napom volt és elfelejtettem mosolyogni,már lecsesztek..az elvárás az volt,hogy mindenkire mosolygunk,ha beszélgetni akar, váltunk vele pár szót,nem utasítjuk el,mert akkor nem érzi jól magát,stb... ilyen szituban mégis mit is kéne csinálni?? ha már olyan jól tudja minden pasi,hogy milyen pultos lánynak lenni... vagy mikor oda ül a pulthoz és ha akarom ha nem mondja a magáét, még ha én is figyelek rá,mert csinálom a dolgom.. volt olyan csávó,akiből már elegem volt és konkrétan megmondtam neki (felmondás előtt nem sokkal,előbb nem tehettem), hogy utálom az olyan stílusú embereket,mint amilyen ő, és ne is számítson rá,hogy akárcsak egy asztalhoz is leülök vele,mert kiráz tőle a hideg, és a legjobb lenne,ha észre se venne engem,köszönni sem kell,mikor bejön (mi mindig ketten voltunk a pultban)... nem sok eredménye volt a dolognak...

Marhára könnyű szidni a pultosokat,hogy milyen szemét dolog így viselkedni a pasikkal,holott az a dolguk,hogy szimpatikusak legyenek a vendégeknek és azok vissza akarjanak még menni az adott helyre,és ez bizony leginkább a dolgozókon múlik..

A pasik pedig megtanulhatnák,hogy mi a különbség a kedves és illedelmes (kötelezőjellegű) társalgás, és a flörtölés közt.Nem ugyanaz!!

2013. ápr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

* én NEM is figyelek rá...


Bocsi,kihagytam :))

2013. ápr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 brokenbone ***** válasza:
szokj le a fogmosásról meg a fürdésről.
2013. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!