Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Megtetszettem a tanáromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Megtetszettem a tanáromnak?

Figyelt kérdés

Valóban tetszem a tanáromnak?

Felfigyeltem pár jelre, már év eleje óta de igazából most érzem "biztosra".. keresi a társaságom , nagyon láthatóan kivételezik velem, "szándékosan" megérint, rám kacsint,.. 25 év körüli lehet, minden iskolás lány "álma", ő az a bizonyos "TANÁR" akiért mindenki megőrül az iskolában..

Mindenesetre nekem sem közömbös, de szimplán csak "tetszik" kategória, egyedülálló, nekem viszont 3 éve komoly párkapcsolatom van.


Mit tehetnék "ellene"? Annyira rosszul érzem magam emiatt, félek hogy a tanulás rovására fog menni..


Ha ez jelent valamit középiskoláról van szó, és szakácsnak tanulom.


18/L



2013. ápr. 15. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van,csak nekem nincs kapcsolatom :D Nekem a tesitanárom aki bioszt is tanít,az aki furcsán viselkedik velem... Sokszor hozzám ér,ha nem jelentkezek nem szólít fel,de olyan is volt,hogy 1-2 emberrel ugyan annyi pontszámunk lett és nekem jobb jegyet adott. Igyekezz ne kettesbe kerülni vele... Ha van párkapcsolatod akkor meg ne foglalkozz vele. Nekem amikor vele van órám mindig elvonom róla a figyelmemet,nem nézek rá és direkt másra gondolok,bárkire vagy elmélkedek. Nekem ez segít.
2013. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én sem nézem rám, mással foglalkozom, másra gondolok, de szól a nevemen hogy üljek az első padba.. és folyamatosan figyel, beszélgetést kezdeményez..


Nagyon szépen köszönöm a válaszod!

2013. ápr. 15. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ilyen helyzetben vagyok azzal a különbséggel hogy itt én is érzek szerelmet. Velem is kivételez egy picit de nem az osztályzásban. Ő minden gondolatom és tényleg szerelmes vagyok bele már egy éve. Független és nincs semmilyen kapcsolata. Azt hiszem ebből kapcsolat lesz ha meg van az érettségi. Most 11-be járok. Ha Te nem akarsz tőle semmit akkor ne törődj vele. Arra figyelj hogy ne legyél vele tiszteletlen! Vissza fog venni ha látja hogy nem közeledsz felé. Arra vigyázz hogy ne adj kétértelmű jeleket és ne érezze úgy hogy bíztatod! :)
2013. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Neked pedig sok sikert!


Nem vagyok vele tiszteletlen, és nem adok kétértelmű jeleket..figyelembe sem szeretném venni, ha lehetne nem járnék be az óráira, de hát kötelező..


Köszönöm még egyszer!

2013. ápr. 15. 18:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Előbb-utóbb leáll majd. Sok sikert ;)
2013. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!