Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi visz rá egy fiatal 20 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy fiatal 20 év alatti lányt hogy hagyja rohadni a fogait? Nem gondol bele hogy később ebből komoly gondjai lesznek egészségügyileg és társadalmilag? Vagy a környezetét ez nem zavarja?

Figyelt kérdés
Elég komolyan látszik elől is neki és nem csak egy kis fekete pötty van, hogy majd elmegy fogorvoshoz, mert még ráér és úgy se látszik, hanem kb. a mosolya fele fekete. És nem is takargatja, simán röhög így.
2013. ápr. 17. 20:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
tudatlanság
2013. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen osztálytársam(14 ek vagyunk).

Nem lehet vele mit csinálni:/

2013. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
85%

Na most mielőtt itt vérengzések lennének, néhány tény:

bár pasi vagyok, és 32 éves, DE


1. általános iskolás korokban meg lettek csinálva a fogaim, egyszer

2. 14 évesen maszek fogorvoshoz mentem, hogy javítsa ki

(első felső 2 metsző között 5mm-es lyuk volt!)

3. 22 évesen ismét teljes fogsor renoválás


Most 32 éves vagyok, és megint a fogorvoshoz járok, ugya-

nis hiába a millió hiper-szuper fogkrém, fogselyem és

szájvíz, a fogaim BELÜLRŐLO mennek tönkre! Ez genetika,

nem tudok ellene semmit tenni, mint aki szép, vagy csúnya,

vagy 2 centis farka van, vagy 30 centis... Ez nekem egy

örökletes dolog, ami ellen annyit tudok tenni, hogy egy

fél lakás árát építem a "pofámba".


Szóval emiatt NE NÉZZÉK LE AZ EMBERT, ha mindent megtesz

azért, hogy normális legyen, és közbe mégsem sikerül!


Lehet lepontozni!

2013. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
59%

A mai 20 éves lányok nagy általánosságban a punciuk használatával és működésével sincs tisztában, pedig ez még érdekli is őket.

Ezek után nem nehéz kitalálni a kérdésedre a választ...

2013. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyámnak sorban elromlottak a fogai. Akármit csinált velük. A fogorvos azt mondta, meg kell várnia, míg mind elromlik, vagy kihuzatnia őket, és utána műfogsort csináltatni. Azóta műfogsora van, kb 28 éves kora óta. Mindig rendesen, helyes technikával, normálisan, fogkrémmel, fogkefével mosta a fogait, nulla eredménnyel.

Tehát nem kell egyből ítélkezni, hogy semmit nem tesz értük. Biztos ő sem érzi magát jól emiatt, és legalább néha egy-egy alkalommal el tud feledkezni róla, és gondtalanul nevetni, szerintem ez nagy kincs lehet...

2013. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
De ha elmenne fogorvoshoz, az betömné neki fehér töméssel teljesen ingyen. Érdekelne a lány, ha megcsináltatná, mert aranyos, normális. Ezért is nem értem a dolgot. Így viszont nem lenne gusztusom csókolózni vele, ki tudja mi van a fogai között meg a lyukakban.
2013. ápr. 17. 21:04
 7/33 anonim ***** válasza:

# 3/6


Pontosan ugyanez a helyzet nálam is és szomorú vagoyk, hogy emiatt sosem lehet barátnőm, mert anynira gáznak tartom, de nem vagyok pénzes gyerek, hogy csak úgy beépítsek egy vagyont a fogamba.

2013. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Ezen én is szoktam gondolkodni. Sajnos nekem is nagyon romlanak a fogaim, de rendszeresen járok ellenőriztetésre, és a gyerekeimet is 2 éves koruktól hordom, hogy szokják, hogy ez a normális, hogy oda el kell menni!

Sok olyan embert ismerek, aki nem járnak fogorvoshoz, mert félnek tőle. Inkább hagyja szétrohadni a fogait. Aztán meg persze lehet azzal takarózni, hogy sokba kerül. Tudod, én inkább nem ennék egy hónapig, de ne legyek foghíjas.

2013. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 ivilicious ***** válasza:
igénytelen..én belehalnék !!!!!!nagyon figyelek a fogaimra...20L
2013. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy genetika, de -mint valamelyik válaszoló is tette- ezt lehet kezeltetni, változtatni rajta.

viszont én is ismerek nem 1, nem 2 embert, aki konkrétan nem ápolja a fogait, viszont dohányzik, kávézik, eszik, stb.

Én is dohányzom, kávézom, mégis megvan az összes, mert nem szégyen fogat mosni, szájvizet használni. Én szoktam fogport is (dentomin a neve, bárkinek jó szívvel ajánlom, nagyon jó), mert a cigi miatt nem akarom, hogy bebarnuljon a fogam.

Nekem eleve vesszőparipám az ápolt fogsor egyébként (és ez nem azt jelenti, hogy nem lehet mondjuk egy rosszul nőtt szemfoga, vagy egy lyukas, de betömött foga, a hangsúly és nyomaték a betömöttön), de nem hiszem,hogy szívesen csókolnék meg egy olyan srácot például, akinek a fogsora, mint a keresztrejtvény: fog-szünet-fog- szünet-fog-fog.

Lehet felszínesnek nevezni, de én úgy gondolom, hogy ez az alap igényességhez tartozik.

2013. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!