Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Zavarna titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Zavarna titeket, ha sántítana a barátotok, vagy olyan fiú akarna ismerkedni veletek, aki sántít?

Figyelt kérdés

7 barátnőm volt eddig, ha lehet őket barátnőnek nevezni, mert 1 hónapnál nem tartott tovább egyikkel sem. Általában interneten szoktam ismerkedni, ott mindenki azt mondja, hogy tetszem neki, meg helyes vagyok. Azt mondják amikor ismerkedünk, hogy nem probléma, de pár hét múlva meg azt, hogy nem megy nekik tovább. Szégyellhetnek mások előtt?


23/F


2013. ápr. 20. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el hogy egy normális lány, aki szeret, nem fogad el olyannak amilyen vagy. Ez miért lenne szégyellnivaló? Tudták mibe vágnak bele, mikor elkezdtek veled járni, nem hiszem el hogy mind a 7 emiatt 1 hónap után 'megunta' a dolgot.

Ne a neten ismerkedj, inkább élőben.. a neten nem tudod megállapítani az első reakciókat, és a személyiség sem igazán jön le. Úgyis lesz valaki, aki pont emiatt a stiklid miatt fog csak igazán szeretni!:)

2013. ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én őszintén mondom, h engem ez egy kicsit se zavarna! Ha valakit szeretek, elfogadom olyannak, amilyen. És nem érdekell mások véleménye! :)

18/l

2013. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt ők tudják
2013. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha élőben ismertelek meg és megkedveltelek, akkor nem számítana. A netes ismerkedést viszont szerintem is hanyagold inkább, amennyire csak lehet. 22l
2013. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
attól is függ, hogy mennyire sántítasz. van olyan ismerősöm, aki úgy megy mintha folyton be lenne rúgva, na az gáz, őt sajnálom, de nem mutatkoznék vele az utcán. de az ilyen szélsőséges esetek kivételével általában nem tartok gáznak ilyesmit. annak meg nem biztos hogy ez az oka, hogy otthagynak a nők.
2013. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jöhetnek a kövek, de én csak akkor kezdenék sántító férfivel komoly viszonyba, ha nem genetikai eredetű a betegsége.

Egészséges gyerekeket szeretnék, és egy balesetben megsérült ember valószínűleg nem örökít át hibás géneket nekik.

Lehet moralizálni és megértem a másik oldalon álló, genetikai eredetű fogyatékkal élők problémáit, de nekik is meg kell érteniük az én indokaimat is.

2013. ápr. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!