Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szépen elválni, aztán újrakezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépen elválni, aztán újrakezdeni. Mennyi az esély rá? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Mindig azt vallottam,hogyha két ember szereti egymást,akkor tüzön-vizen át is ki tud tartani egymás mellett és hü..e,aki másképp gondolkozik!

Hát nekünk nem megy.

Mindketten beleléptünk ebbe a "gazdasági válság" nyavajába mind lakástörlesztés,mind elbocsátás,áthelyezés,kisebb fizetés több munka címen.

Nem akarunk évekig (3) telefonos,e-mailes kapcsolatot tartani,havonta 1szer találkozni,megjátszani fiatalon,hogy nem fontos a szex,hogy nem esik jól,ha kapunk egy bókot,vagy esténként odabújni valakihez.

Még sose hallottam olyat,hogy valaki ebből jól jött volna ki,szóval lezárjuk.

Mindketten szeretnénk "most még" a közös jövőt!

Volt olyan köztetek,akinek összejött?

Elvált valakitől békében,aztán lett Happy End?


2009. febr. 25. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az élet sok mindent produkál.Ha 2 ember szereti egymást a cél érdekében megtesznek mindent,hogy jó legyen.A legfontossabb a bizalom és az öszinteség.Nekem megszakadna a szívem ha azt akit igazán szeretek el kell hogy veszitsem,mégha tudom is hogy csak kis idöre.Csak bizni tudék benne,hogy minden helyre jöhet.Senki se egyforma,nem tudom a párod mennyire hűséges,te meddig birod.Ezt csak ti tudjátok kontrolálni egymást között.Azért sok sikert és tud "a remény hal meg utoljára".
2009. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En tegnap veszitettem el eletem szerelmet,es ime az eredmeny a korhazban kotottem ki:(Nagyon bizom benne hogy visszajon hozzam...
2009. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyunk a párommal. Távkapcsolat másfél éve, ritka találkozás, fiatalok vagyunk, élnünk kéne (mindketten huszonévesek vagyunk). Egyedül a válság része nem érint minket szerintem, legalábbis mi nem érezzük. Sokszor volt már téma, hogy "éljük ki magunkat", hagyjuk egymást egy időre. És hiába tudtuk mindketten, hogy ez lenne a helyes, hogy szórakozzunk a barátainkkal, ne kössük le magunkat (nem hűség szempontból értem), de nem ment. 1 nap volt a maximum, amit kibírtunk anélkül, hogy komolyabban beszélgettünk volna. Úgy értem, azon kívül, hogy hogy vagy, mit csináltál ma, stb?

Ez tipikusan az az eset, mikor az ész és szív harcba szállnak, és lehet, hogy a ti eszetek erős lesz, a miénk nem volt eléggé, és én sosem tudnám megtenni. Így is szenvedünk, iszonyatosan hiányzunk egymásnak, de ha még "ennyi se lenne", akkor ennél is jobban szenvednénk. És nem tudnám elképzelni, hogyha szerelmes vagyok valakibe, akit el kell hagynom valamilyen okból, akkor tudnék máshoz odabújni, mással lefeküdni, a mástól kapott bókokat értékesnek venni.

2009. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi 4 évig voltunk együtt a párommal, az első évben szakitottunk, megvolt a nagy kibéküléé, jött az eljegyzés, esküvő kitűzve stb. majd elment dolgozni a dunántúlra, és egyszer azzal jött haza hogy vége, mert gyereke lesz egy másiktól persze. ezek után soha nem kezdenék újra egy kapcsolatot sem!
2009. febr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!