Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még? Megcsaljam?

Figyelt kérdés
Párommal 2éve élünk együtt. Van egy gyerekünk. A terhesség alatt alig volt szex,előtte majdnem minden nap szeretkeztünk,amit általában ő akart. Miután megszültem (nem maradt rajtam felesleg,kondizom, és sokat adok magamra) most hetente egyszer vagyunk együtt, ha közeledem lepattint, mert filmet néz,fáradt,bla bla bla... Nekem ez kevés, már mondtam neki rengetegszer. Mondtam szépen, mondtam csúnyán, meg akartam beszélni, nem hajlandó rá,és változtatni sem akar.Ne írjátok h hagyam el, nem tehetem,mert nincs meg hozzá az anyagi biztonság. Ő 33 éves férfi, én 24éves nő.
2013. febr. 19. 17:17
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
39%
Igen, csald meg.. Aztán, ha lesz elég lóvéd lécelj le.. Aztán majd meséld el a gyerekednek, hogy hát az a helyzet, hogy apuval nem szexeltünk eleget, de lelépni nem volt pénzem ezért vártam amíg lesz és utána leléptem, de előtte még meg is csaltam, hát így szakítottunk az apukáddal.. Nem hangzik jól ugye.. Legyen benned tartás és,ha már nem is szereted, legalább ne csald meg, amíg vele vagy.. Nem hiszem el, hogy erről nem tudtok beszélni.. ha pedig nem változtat mondd meg neki, hogy akkor el fogod hagyni, mert neked ez így nem elég.. De ne csald meg.. gondolj a gyerekedre és, hogy hogy fog rád nézni, ah egyszer kiderül..
2013. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:

Mert ha az apa csalja meg a gyerek anyját, az mennyivel jobb? És az gyakoribb... -.-


Amúgy a megcsalásnak nincs semmi értelme. Beszélni kell erről a problémáról, tuti nem véletlenül alakult így. Derítsd ki és oldjátok meg. Ha bevállaltatok egy gyereket, nyilván elég jónak és szorosnak ítéltétek a kapcsolatot ahhoz, hogy megoldjatok ilyen problémákat is.


Ha ez sem megy, akkor a gyerekvállalás sem volt jó ötlet...

2013. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:

Tudni vélem a problémát.


Legyél szebb, legyél érzékibb/erotikusabb. Fogadok neked annyi a szex, hogy rámászol, bedugod, szép csendesen szuszogva lovagolsz, aztán megkéred, hogy nyaljon ki.

2013. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
Ha szereted érd be heti eggyel.. Nem csak a szexért vagy vele. Vagy tévedek? Mi még fiatalok vagyunk, 20 évesek. Van, hogy 2 hétig sincs szex, mert nincs idő, vagy fáradtak vagyunk. Mégsem hagynám el ezért.
2013. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
5ös.. egyáltalán nem ennyi a szex nekem.Párom szerint az összes nő közül akikkel eddig volt,én vagyok a legjobb..Pedig volt neki pár. Én nem érem be ennyivel,és azt mondja h neki sem elég,mégsem tesz ellene.Ő üldöz más karjába,már teljesen lerombolta ezzel az önbizalmam. Nekünk nőknek kell h érezzük,h kívánnak,én ezt nem érzem.
2013. febr. 19. 17:42
 6/55 anonim ***** válasza:
ha ő csalna meg rá is ezt mondanánk.. Igen, attól, hogy anya vagy jár a szex.. De ugyanettől az "apró tényezőtől" (mert te akként kezeled) sem kellene így dobálózni, azzal, hogy megcsalod stb.. Heti egy annyira azért nem is kevés.. Elhiszem, hogy nem tudod megbeszélni, de anyaként nem szabadna, hogy erre az jut eszedbe hogy akkor megcsalod.. Mondd meg neki, ha nem változik elhagyod.. és hagyd el.. Csak legalább akkor ne felejtsd el figyelembe venni, hogy van egy gyerek is veled, aki lehet igényt tart az apjára..
2013. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
nem tudom elhagyni, ha megtehetném már megtettem volna rég! Nincs munkám,jövedelmem,lakásom... el venné a gyereket, és azt én nem hagyom. Terhesség előtt minden ok. volt, ahogy írtam, terhesség alatt romlott meg a szex köztünk.
2013. febr. 19. 17:47
 8/55 anonim ***** válasza:
Vannak libidó növelők, akár természetesek is. Olvass utána! :)
2013. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
nem akarja szedni, mondtam h veszek vágykeltőt, azt mondta neki nincs semmi baja.
2013. febr. 19. 18:26
 10/55 anonim ***** válasza:

Te már nem szereted a párod, ez teljesen egyértelmű, nem a szex "hiánya" a legnagyobb baj a kapcsolatotokban. Ez egyértelműen kiderül abból a mondatodból, hogy "ha megtehetném (ti. hogy elhagyod) már rég megtettem volna"


Heti egy szex az sokkal több, mint amit az ennyi idős házas férfiak megszoknak. Az átlag a havi (!) egy.


Egy anyától annyira nem könnyű elvenni a gyerekét. Költözz egy időre a szüleidhez, menj vissza dolgozni. A párod gyerektartást is fizetni fog, ha külön éltek.

2013. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!