Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel?!

Figyelt kérdés

A történetem 1 évre nyúlik vissza!Egészen pontosan megerőszakoltak...azóta és akkor is sokszor próbáltam öngyilkos lenni..Tudom,hogy ez nem megoldás...de egyszerűen a tudat..megőrülök..!!!!Pszichológus nem segített..nem tudom feldolgozni!:S Az eset óta nem bízok meg senkiben..kapcsolatot nem létesítek a családomon kívül senkivel!Borzalmas volt!Úgy érzem,hogy már nem élhetem az életemet normális emberként!Annyi furcsa érzés kavarog bennem..

Valaki esetleg járt már így?:/


2013. ápr. 21. 09:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok,így talán csak sejthetem,milyen ez egy nőnek.

De ha akarsz beszélgetni,én itt vagyok.

Akár így interneten,akár élőben.

Egyedül nem hinném,hogy valaha is sikerül ezt el felejtened,vagy akár könnyebbé tenned.

2013. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha járt is bárki is igy akkor sem fog róla kérdést sosem kiirni, semmilyen körülmények között.Ennyit a kérdésedről.
2013. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Szia! Nem nagyon szeretnék erről beszélni!:S Nagyon rendes tőled,de nem vagyok rá képes! 18 éves voltam..1 év telt el,de máris romhalmaz lett az életem!Családom támogat,mellettem áll!Az álmaim elúsztak..nincsenek céljaim:S Így nem lesz belőlem semmi!:/
2013. ápr. 21. 09:49
 4/24 anonim ***** válasza:
Durva lehet..
2013. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szerintme tul fogsz esni rajta! Fiatal vagy meg es jon majd valaki..
2013. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
lehet gonosz vagyok,de sosem értettem,hogy lehet valakit megeröszakolni,ha cssak nem több elkövetö van,mert ha egy van én simán tökön rugnám és ugy elmenne a kedve töle...
2013. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom,hogy már csak az internet és a bezártság marad nekem..! Itt nem kell közvetlen kapcsolatot létesítenem senkivel sem!Én csak annyit szerettem volna,ha tanácsot adnátok,mert már pszichológusnál is jártam,különböző terápiákon,autogén tréningen,ami segített annyiban,hogy testi-lelki működésemet helyes útra terelte...illetve megnyugváshoz vezet,de ezt még nem sikerült elérnem...hát mit is írhatnék még...nem kamu a kérdés! ilyennel az életben nem viccelnék!NEM TARTOM VICCESNEK!:S
2013. ápr. 21. 09:54
 8/24 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél róla beszélni,miért tettél ki kérdést?

Hiszen ezzel felidézed magadban a történteket,nem?

2013. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Csak rajtad áll, mit fogsz kihozni az életedből. A múlton már nem tudsz változtatni, de a jövőt még tudod alakítani.

Akarsz jó életet élni? Ha igen, megteheted.

Örökre szenvedni akarsz? Ha nem teszel ellene, akkor fogsz.


Találj új értelmet az életednek. Találd meg a lelki békéd.

2013. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Úgy lehet valakit megerőszakolni,hogy mi férfiak fizikailag sokkal erősebbek vagyunk,és könnyedén le teperhetünk akár egy gyengébb férfit,egy nőt meg pláne.Vagy fenyegető ezközzel(kés,revolver stb) kényszeríteni is lehet,hogy engedje.

Bár én azt nem értem,minek valakit így venni rá.A legtöbb nő a megfelelő összegért engedi magát.Meg vannak igényes ,lakásos prostik is.

2013. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!