Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy mi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy mi, lányok már szinte ösztönösen vonzófunk a rosszfiúkhoz?

Figyelt kérdés
Barátnőm egyik osztálytársa tipikus rosszfiú, nagyon jól néz ki, de belül romlott, folyton szédíti a lányokat, élvezi az életet, bulizik, nem tud egy helyben megmaradni. És sajnos nekem is eléggé bejön ez a fiú, de én még tudom kontrollálni magamat, és semmi esetre sem mutatnám állnék le vele, mert tudom, mi lenne a vége. Viszont az összes lány, akinek csapja a szelet, bedől neki, a barátnőm fejét is elcsavarta, pedig ő is tudja, milyen, de mégis... Miért van ez?
2013. ápr. 22. 01:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ádám a neve?
2013. ápr. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert jól nézûnk ki ,jó a szöveg és a kisugárzas végkép letaglóz titeket ;)
2013. ápr. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

fiúknak is bejön néha a hosszkislányos image... :D


Amúgy meg tippem sincs. Mi lehet vonzó egy nőnek egy olyan pasiban akinek: határozott a kisugárzása, jól néz ki, tele van önbizalommal, erőt, biztonságot sugároz? nem is értem...

2013. ápr. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1. Én arra gondolok, hogy nem a roszs tulajdonságai miatt, hanem azok ellenére szereted. Mert a jó tulajdonságai nagyon jók.

Ha ismernél uyganezekkel a jó tulajdonságokkal rendelkező jófiút, őt választanád.

2. Mert valamikor mind egyek voltunk, de a világ széttüsszentődött. És aki a legtávolabb esett tőlünk, az hiányzik a legjobban. :)

2013. ápr. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hiszed vagy sem, a válasz a genetikában rejlik.


A "rosszfiúk" sikeresebben szórták szét a "magjukat" anno, akár erőszakkal is, jóval nagyobb számú hódításuk volt pl. az ősközösségi társadalmakban. Általában ők voltak a vadászok, harcosok.


Még a "jófiúk" általában a véznább férfiak voltak, akik otthon maradtak vigyázni a tűzre, esetleg vigyázni a "rosszfiúk" gyermekeire.


Színtiszta genetika, jót akartál a törzsnek, nem álltál le a "jófiúval", hátha a "rosszfiú" génkészletét, tulajdonságait tovább tudod örökíteni majd.

2013. ápr. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Álltalába nőkk ösztönősen vállasztanak.Nézd meg az állatvilágot kik az Alfahimek az erőseb a beválalosak.
2013. ápr. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Kérdés a kérdezőhöz: Viselkedése, apró rigolyái, megnyilvánulásai, hasonlítanak apádéra vagy férfi gondviselődére?
2013. ápr. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nagyon romlott lehet, ha veszi a bátorságot, és csajozik, és élvezi az életet. :D
2013. ápr. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól rosszfiú, hogy bulizik? Hagyjadmár...
2013. ápr. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert izgalmasabbnak találják.
2013. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!