Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklatás? Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklatás? Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

24 éves srác vagyok. Három évvel ezelőtt sikerült elzüllenem egy csalódás után, de mára teljesen józan életet élek.


Kicsapongó életem során találkoztam egy lánnyal.

Nem voltunk soha együtt, próbáltam is szépen lerázni, de semmi sem hatott rá. Mindig a nyomomba járt, és ha lánnyal látott mondjuk egy discoban, jött és közölte velem hogy már megint megcsaltam, de nem baj szeret, ezért megbocsát.

Rengeteg ilyen és ehhez hasonló dolog volt még vele.Aztán sajnos egy buli után olyan részegre ittam magam,hogy történt a lány és köztem ez az. Ez után a buli után határoztam el hogy megjavulok.

A buli utáni eset után elmagyaráztam a lánynak, hogy hiba volt, hibáztam, és egyszer s mindenkorra fogja fel hogy mi soha nem leszünk egy pár.

Pár hónapig minden jól is ment. A lány nem zaklatott, és egyre többet beszélgettem a volt barátnőmmel.Célom visszaszerezni :)... Pont 2 hónappal ezelőtt voltam kint a parkban a legkisebb öcsémmel, ő két éves. És mit ad Isten, a "bolond"lány jött velem szembe. Beszéltem vele, és nem tűnt zavarodottnak, teljesen normális volt.

Aztán másnaptól elkezdődtek megint a zaklatások. Postaládába dobál szerelmes leveleket, közösségi portálokon keres meg, a házunk előtt ácsorog napokat..."véletlenül" futunk össze közértben, parkban..Újra elkezdődött az egész.

És mostanában a volt barátnőmmel is egyre többet találkozom.

A gyufát most húzta ki, 3 nappal ezelőtt.

1 hónapja új autót vásároltam. Sétáltam exemmel parkban, meglátott minket, és szerintem elborult az agya.

Hajnalban értem haza aznap este, nagyon fáradt voltam,nem álltam be se a kertbe se a garázsba. Hajnali 3 körül hallottam egy hangot. Kinéztem az ablakon, és éppen bőszen rugdosta a kisasszony a kocsim jobb hátsó oldalát.

Mire leértem elszaladt, viszont nem tudom mit tegyek. Ha feljelentem vajon jobb lesz bármivel is? Soha nem voltam ilyen helyzetben korábban, nem nagyon tudom mi ennek a rendje. Esetleg volt már valaki hasonló helyzetben? Mit lehet tenni egy ilyennel? Bocsi a hosszú sztoriért, csak azt szerettem volna hogy érthető legyen.



2013. ápr. 22. 12:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Epic. Amikor legutóbb ilyet láttam a "bolond" és a fiú végül összejöttek.
2013. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ez esélytelen...
2013. ápr. 22. 12:40
 3/29 anonim ***** válasza:

miért nem dugod meg? akkor legalább lecsillapodna,

vagy küld át hozzám :D

2013. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem is azt kellene tenned hogy keresel valakit aki magába szeretteti őt.
2013. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Szokd meg vagy költözz el, ennyi...
2013. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nehogy egy őrült nő miatt költözzek el..

Mindeddig próbáltam megszokni, ha úgy mondhatom, de miután a kocsimat rongálta valahogy a feljelentés fele billenek..

Csak nem tudom hogy ilyenkor tesznek-e valamit.

2013. ápr. 22. 12:44
 7/29 anonim ***** válasza:
Ha be tudod bizonyítani akkor tesznek.
2013. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Leszarják, tudod hány bolond rohangál az országban?


Amíg nincs komoly bizonyítékod a sorozatos zaklatásra vagy nem történik komolyabb rongálás addig maximum kiröhögnek.

2013. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hát, a kocsirongálás mennyire számít komolynak?:)
2013. ápr. 22. 12:49
 10/29 anonim ***** válasza:
Baseball ütő, maszk :)
2013. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!