Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel fordult már elő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel fordult már elő, hogy egy fiú-lány barátságban az egyikőtök többet érzett? Van olyan, hogy mindkettő többet érez?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 22. 22:21
 1/5 Egy Srác Asszem ***** válasza:

Te vagy az első a világegyetemben..................

Igen előfordul hogy az egyik fél többet érez: ilyenkor van pár lehetőség: -Hallgatsz

-Elmondod , Ő elutasít és megromlik a barátság is

-Elmondod, Ő is elmondja hogy szeret és összejöttök :D

17/F

2013. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jolvan, tudom h nem én vagyok az első na xdd
2013. ápr. 22. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk szerencsénk volt, úgy 1 évig voltunk legjobb barátok, aztán bevallotta hogy szerelmes belém, én is már az voltam, csak nem mertem előbb lépni. Másfél éve a párom, és örülök neki, hogy így alakult :) 21L
2013. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jó nektek:) grat!
2013. ápr. 23. 21:37
 5/5 anonim válasza:

Hát..Én is ilyen helyzetben vagyok. Sajnos beleszerettem az egyik legjobb barátomba. Elmondtam neki, de kiderült, hogy egyoldalú a dolog. Megbeszéltük a dolgokat és egyáltalán nem romlott meg a barátságunk. DE ettől függetlenül ugyanúgy érzek, szóval szar nekem, dehát mit lehet tenni ? :)


Érdekes történet, ha akarod privátban elmesélhetem :)

2013. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!