Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal? Hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Érdekes helyzetbe keveredtem egy 20 éves, magas, mély sötétkék szemű és karakteres arcú fiúval, akiről régóta álmodoztam. A külsőt azért írtam le, mert ebből egyből egy nőcsábász szépfiúnak gondolnátok, de nem az. Kifejezetten okos és megértő, ami meglepő. Egy buliban kezdődött közöttünk, bár akkor csak csók volt, de ettől is bizseregtem, és több kellett ennél. Az illata, mindene annyira álomszerű volt, hogy teljesen elbűvölt, és.. lefeküdtem vele. Aztán megint és megint.. Hétvégéket töltöttem nála, de nem lett kimondva, hogy együtt vagyunk. Nem jártunk közösen sehová, sőt, ha nem volt szex, egyszerűen nem volt kedvem hozzá, viszont nem tudtam lemondani a testi kapcsolatról vele, annyira élveztem. Ez így ment hónapokig, mindketten tudtuk, hogy nem illünk össze, és nem volt szükségem arra, hogy szeressen, elvigyen randizni, stb. Csak szexet akartam tőle. De azt sokat.

Ma pedig elmondta, hogy szeret egy lányt, és szeretne véget vetni ennek, mégsem tudja mit akar, mert össze van zavarodva. Én viszont nem vagyok szerelmes belé, de elképesztő kisugárzása van és emiatt nem tudok és nem is akarok lemondani róla, viszont el kellene engednem.. De nem akarom, sőt, definiálni sem tudom pontosan, mi van köztünk. Viszont ha két napot nem találkozok vele, érzem, hogy hiányzik, de nem tudom, hogy hogyan hiányzik. Csak a teste vagy nem? Én sem értem. Közben a haverja udvarol nekem, aki nagyon aranyos fiú, őtt jobban el tudnám képzelni egy kapcsolatra, de testileg... Nem tudom. Mit tegyek? Hogyan vessek véget ennek? Ti hogy oldanátok meg?


2013. ápr. 23. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Leszarjuk, mit teszel. Oldd meg a gyerekes gondjaidat magad!
2013. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jólvan, egyéb válaszok? (nem tőled)
2013. ápr. 23. 13:47
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezen agyalsz itt, amikor embereknek sokkal komolyabb gondjaik vannak? Vicces.
2013. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Elég önző vagy mit ne mondjak. Kapcsolatot nem akarsz Vele, de azért kisajátítanád játékszernek. Nem vagy Te transzexuális, mert ez tipikus férfi beállítottság. Ha benned szemernyi jóérzés, hagyd, hogy élje az életét NÉLKÜLED, Te meg kúrasd magad valaki olyannal, aki nem akar komolyabbat egyelőre.:)
2013. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem most ez az aktuális gondom. Biztosan lesz még ennél komolyabb gondom is, de az most hidegen hagy. Ne kötekedj, menj és válaszolj akkor a komolyabb gondokra! Szia :)
2013. ápr. 23. 13:50
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezen már én is gondolkodtam, lehet, hogy úgy gondolja, kihasználom. De eddig nem úgy tűnt... :/
2013. ápr. 23. 13:51
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj Kislány, nem értékelem ha egy nálam fiatalabb, tapasztalatlanabb emberke oktat ki. Én nem az ellenséged vagyok, csak reálisan válaszoltam. A másik válaszoló is jól mondta. Már ketten vagyunk egy nézeten.
2013. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

3as! Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb, nem tudtad!?


Kérdező! Ezen mit hogy oldanánk meg? Ha nem szeret téged és te sem őt, akkor jó, volt, szép volt, ennyi volt alapon beletörődnék, hogy vége a dolognak. Szexelni mással is lehet...

2013. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem akartalak kioktatni, ne haragudj. De nem válaszoltál rendesen a kérdésre, csak leoltottál, hogy vannak ennél sokkal nagyobb gondok is. Nekem most ez a gondom, és kellene valami használható tanács, mert egyszerűen fogalmam sincs, mit tegyek.
2013. ápr. 23. 13:53
 10/17 anonim ***** válasza:
*oldanál meg. Elírtam.
2013. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!