Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 25 évesen még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 évesen még nem volt barátnőm, az azt jelenti vmi gond van velem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szűz... csak még barátnőm nem volt. Ami kicsit ironikus, mert tini korom óta komoly kapcsolatra vágytam.


Állítólag átlagos-helyes pasi vagyok. Valahol a kettő között.


Volt már aki ismeretlenül azt vágta a fejemhez, hogy velem van a gond.

És elültette a bogarat a fülembe.


Vélemények? Ez rémisztő a lányoknak?


Csak mert volt olyan lány, aki emiatt úgy nézett rám mint a véres rongyra. (mert neki 20 éves létére 6 komoly kapcsolata volt)


2013. ápr. 24. 12:55
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Mert kb. az összes ízületem tropára van. Régebbe sportoltam, de akkor is dagadt voltam. A diéta sem jó, egyszer már fogytam, de az is csak úgy ment, hogy sport mellett napi 500 kcal-os diétán voltam. Úgy sikerült heti fél kilót leadnom. 1 évig csináltam, és ráment az egészségem. Persze párom még úgy sem lett, szóval visszahíztam, hiszen az evés legalább ad valamekkora élvezetet. Másra úgy sem számíthatok.
2013. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

orvosnál voltál?


nem ajánlott valamit?


nem hiszem el, hogy ebből nincs valami kiút. akár gyógyszeres kezelés...

2013. ápr. 24. 15:08
 33/37 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy lenne, de nem érdekel. Írtam, hogy voltam vékonyabb, akkor sem jött össze semmi. Akkor meg minek törjem magam? Az alacsonyságon és ocsmányságon úgy sem lehet változtatni, és ezek mellett a testalkat már csak harmadlagos probléma.
2013. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Ez a legrosszabb hozzáállás!
2013. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

78as: figyelj. Ezzel nem mész sokra.


Sok lány is csinálja azt, mikor ráébred, hogy nem jön be a jópasiknak, leszarják magukat és elhíznak. Gondolván: egy átlagos fiú örüljön annak, hogy őt választja. Meg hogy egyáltalán lány lehet mellette.


Én nem járnék kövér lánnyal, mert én is edzek, és sportos testalkatom van.

A lányok is gondolkodhatnak ugyanígy.


Mellesleg nem tudom mennyire vagy kicsi. Én 180 centivel is kicsinek mondom magam. Emellett sportos testalkatom van, és az arcom sem csúnya. Mégse vonzom a lányokat, mert nem vagyok komolytalan és macsó.

De ez kit érdekel?


tulajdonképpen rohadt kevés lány van, aki szóba jöhetne nálam. ha van egyáltalán még olyan...

2013. ápr. 24. 15:43
 36/37 anonim ***** válasza:
25/35 te vagy Shadow,....
2013. ápr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, annyira kíváncsivá tett a kinézeted :) Komolyan, nem küldenél egy képet?Ígérem nem rossz célra kell, csak megnézem és törlöm!
2013. ápr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!